Gizlilik Politikası

 


Gizlilik PolitikasıDeğerlerimiz, editoryal yaklaşımımız ve kişisel verileri nasıl kullandığımız da dahil olmak üzere yaptığımız her şeye rehberlik eder. Kişisel verilerinizi güvende tutmaya son derece kararlıyız. Bu taahhüt, kişisel verileri kullanan herhangi bir Ping Var Beyler hizmetinin tasarımından bu verilerin silinmesine kadar kişisel verilerinizin yaşam döngüsü boyunca mevcuttur.

Gizlilik korumasına yönelik küresel yaklaşımımızı tamamlamak için, bu politika ayrıca Kaliforniya ve Avustralya gizlilik yasaları kapsamında kişilere verilen belirli bilgi gizliliği haklarını da içerir. Bu, editoryal içeriğimizin yerelleştirilmiş sürümlerini sunduğumuz bu konumlarda okuyucularımızla olan ilişkimizi yansıtır.

Kişisel verileri kullanımımız hakkında dikkatlice düşünüyoruz ve gizliliğinizi korumak için neler yaptığımıza ilişkin ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. Bu politika, diğer konuların yanı sıra şunları kapsar:

Haklarınız, size sunulan seçenekler ve Avrupa Birliği, Kaliforniya, Avustralya ve diğer yerlerdeki yükümlülüklerimiz hakkında bilgiler
Kişisel verilerinizi nasıl topladığımız ve kullandığımızla ilgili şeffaflık, bunların ne zaman ve nasıl paylaşıldığı dahil
Kişisel verilerinizi nasıl koruduğumuza ilişkin bilgiler
Haklarınızı nasıl kolaylaştıracağımız ve sorularınıza nasıl cevap vereceğimize dair bilgiler

Yorum Gönder