Xur Bugün Nerede? (12-16 Kasım) - Destiny 2 Xur Location And Exotics Guide

Xur Bugün Nerede? (12-16 Kasım) - Destiny 2 Xur Location And Exotics Guide

Xur Bugün Nerede? (12-16 Kasım) - Destiny 2 Xur Location And Exotics Guide

Destiny 2'de yeni, kullanışlı Exotics'i edinmenin en güvenilir yolu Xur'dur, ancak yalnızca hafta sonu güneş sistemine yaptığı ziyaretler sırasında onu ziyaret ederseniz. Bu size Ajan of the Nine'ı bulmak ve envanterinizi kontrol etmek için sadece dört gün verir, envanterinizi kontrol etmek için artık efsanevi silahları ve zırhı da içerir. Bu hafta Xur'u ve sunduğu her şeyi burada bulabilirsiniz.

İçin Baş Nessus'a için, Gözetmenler Grave xur bu hafta bulmak için, alana. Xur, silahı için Suros Rejimi sunuyor . Avcılar Knucklehead Radar kaskını alabilirler; Titanlar için Ashen Wake eldivenleri var; ve Warlocklar için Xur, Apotheosis Veil miğferine sahiptir.

Xur, Destiny 2'de her hafta sonu, her Cuma 09:00 PT / 12 PM ET'deki günlük sıfırlama ile başlar. Haritada listelenmediğinden ve acemi oyuncular için onu gözden kaçırmak kolay olabileceğinden, ilk geldiğinde tam konumu her zaman bir gizemdir. Ancak, Kule Hangar bölgesi, Nessus'taki Gözcü Mezarı ve EDZ'nin Sarma Koyu bölgesi de dahil olmak üzere ikamet ettiği belirli sayıda yer vardır.

Konumundaki değişikliklerin yanı sıra, Xur'un envanteri de haftalık olarak değişiyor. Bu, yeni silahlarını ve Egzotik ve Efsanevi zırhlardaki rulolarını kontrol etmek için her seferinde onu ziyaret etmeye değer olduğu anlamına gelir. Cuma günü gelişi ile Xur'un güneş sisteminden ayrıldığı bir sonraki Salı günü saat 9:00 PT / 12 PM ET'de haftalık sıfırlama arasında herhangi bir zamanda onu ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski