Xbox Series X/S ve Xbox One için Bulut Oyun Şimdi Kullanılabilir

 Xbox Series X/S ve Xbox One için Bulut Oyun Şimdi Kullanılabilir

Xbox Series X/S ve Xbox One için Bulut Oyun Şimdi Kullanılabilir

Bulut oyunları bu tatilde Xbox Series X, Xbox Series S ve Xbox One'a geliyor ve Game Pass Ultimate abonelerinin, yeni nesil oyunları son nesil donanımda oynamak da dahil olmak üzere, indirmeye gerek kalmadan konsollarında 100'den fazla oyunu yayınlamalarına izin veriyor.

Sırasında Açıklandı Xbox Çayı'nın de Gamescom 2021 , taşıma yönünde daha fazla büyük bir adım olduğunu hemen hemen her cihazda Xbox oyunları kullanılabilir hale tüm uyumlu Oyun Geçiş oyunlar indirme veya yükleme sağlamasını beklemeden akışı sağlayan,. Xbox, oyunları indirmeyi taahhüt etmeden önce denemek veya tüm partiyi bekletmeden arkadaşlarınızla doğrudan çok oyunculu oyunlara atlamak için bunun faydalı bir yol olduğuna dikkat çekiyor.

Bununla birlikte, belki de daha heyecan verici olan, bunun son nesil oyunlar üzerindeki etkisidir - Xbox Bulut Oyun sunucu kartları artık Series X donanımına yükseltilmiştir, yeterince sağlam bir internet bağlantısı artık teorik olarak Xbox One'da veya Series X'te Xbox Series'e özel oyunları oynamanıza izin verir. Daha az güçlü Series S'de kaliteli oyunlar. Tabii ki, bulut üzerinden oyun oynamak şu anda bir sabit diskten oynamaktan daha az kararlı, ancak Game Pass'e bulut işleviyle eklenen birçok yeni Microsoft Studios oyunuyla, bu harika Xbox Series konsolu alamayanların bile en yeni sürümlere yatırım yapmasını sağlamanın bir yolu.

Xbox Cloud Gaming, Haziran ayında tamamen piyasaya sürüldü ve bir süredir konsollarda oyun akışının planın bir parçası olduğunu biliyorduk . Sonraki adımlar daha da ilginç olabilir - Microsoft artık "Xbox Experience"ı TV'lerde ve akış çubuklarında oluşturmak istiyor ve Phil Spencer bunu rakip konsollara getirmekten vazgeçmedi .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski