Walmart PS5 stokunun Şükran Günü haftasını başlattığı söylendi

 Walmart PS5 stokunun Şükran Günü haftasını başlattığı söylendi

Walmart PS5 stokunun Şükran Günü haftasını başlattığı söylendi

Walmart'ın 22 Kasım'da daha fazla konsolun raflardaki yerini almasıyla birlikte önümüzdeki hafta başlarında başka bir PS5 stok yenileme dalgası başlatacağı söyleniyor. Söylenti, Twitter kullanıcısı ve görünüşe göre yaklaşan bir Black'in basılı bir kopyasına sahip olan PS5 stok takipçisi Wario64'ten geliyor. Cuma reklamı.

Tweet, yalnızca Xbox Series X ve PS5'in raflara çıktığını değil, aynı zamanda Walmart Plus üyelerinin erken erişime sahip olacağını da gösteriyor. Pek çok kişinin resimden aldığı izlenim bu. Walmart Plus erken erişim reklamının yerleşimine bakıldığında, perakendeci, özellikle PS5 stok yenilemesi yerine, Black Friday anlaşmalarının geri kalanında standart dört saatlik erken başlangıç ​​sunacak olabilir.

Yine de Walmart, Plus üyelerine geçmişte PS5 stok yenilemelerinde avantajlı bir başlangıç ​​yaptı, bu nedenle sahip olduğunuz her şeyi yeni bir konsol için avlamak istiyorsanız, dikkate almaya değer bir hizmet olabilir.

$ 12.95 aylık hizmet onun kullanıcılara sıra yukarıda bahsedilen Kara Cuma erken erişim yanı sıra ücretsiz teslimat, üye fiyatları yakıt ve diğer mağaza içi Perks verir. Kendiniz denemek isterseniz 15 günlük ücretsiz bir deneme var, ancak küçük baskının deneme bazında erken erişim ayrıcalıklarını kullanamayacağınızı belirttiğini unutmayın.

Walmart Plus üyelerinin bu PS5 stok yenilemesine erken erişim elde edip etmeyeceklerine bakılmaksızın, ödeme sırasında ek beklemeye gerek kalmaması için oraya güzelce ve erken gitmenizi ve hesabınızı ödeme ayrıntılarıyla birlikte oturum açmanızı öneririz. Bu, özellikle Xbox Series X stokunun , Black Friday PS5 anlaşmalarının resmi olarak başlamasından sadece birkaç gün önce raflara çıkmasıyla özellikle rekabetçi bir PS5 stoku olacak .

Eğer biraz daha erken bir şey sonra iseniz, Best Buy bazı yeni ile pop hazırdır PS5 restocks ve biz de biraz daha hareket bekliyoruz Hedef tatil satışlarının kadar koşmak yanı içinde. Amazon elbette her an hareket edebilir, bu yüzden orada da her zaman iletişim halinde olmaya değer.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski