Valorant Aim Guide - Hedefinizi Geliştirmek İçin En İyi 10 İpucu

 Valorant Aim Guide - Hedefinizi Geliştirmek İçin En İyi 10 İpucu
Selam millet! Bugün Valorant'ta nişan almaktan bahsedeceğim. Amaç açıkçası Valorant'ın en önemli yönlerinden biri olmasa da en önemlilerinden biridir ve amacınızı geliştirerek oyununuzun büyük bir bölümünü geliştirecek ve rütbelere daha hızlı tırmanacaksınız.

Ben burada Boosting Factory'de profesyonel bir Valorant güçlendiricisiyim ve bugün size Aiminizin neden kötü olduğunun 10 nedenini ve aynı zamanda nasıl düzelteceğinizi anlatacağım. O halde lafı fazla uzatmadan konuya girelim.


1. Counter Strafing'i Öğrenin

Karşı saldırının ne olduğundan emin değilseniz, basittir. Bir yönde hareket ediyorsanız ve aniden birini görürseniz, karşı atış, hareketi hemen durdurmak ve mümkün olan en hassas ilk atışı elde etmek için ters yön tuşuna basmaktır. Örneğin A tuşuyla sola gidiyorsunuz, birini görüyorsunuz, hemen D'ye basıyorsunuz ve ardından çekime başlıyorsunuz.
Birçok oyuncu bunu kullanmaz çünkü daha düşük rütbelerde bu gerekli değildir, ancak tırmandıkça ve düellolar giderek daha zor ve terli hale geldikçe, karşı top atışları yapmaya başlamanız gerekecek.


2. Düşmanlar Konumunuzu Bilince Daha Agresif Olun

Valorant, diğer birçok FPS oyununda olduğu gibi, oyunun açıyı tutandan değil, saldırgandan yana olduğu anlamına gelen "gözetleme avantajı"na sahiptir. Bu nedenle, düşmanlar nerede olduğunuzu bildiklerinde, örneğin bir köşede saklandıklarında, karşı saldırıyı kullanarak agresif bir şekilde köşenizi iterlerse size karşı bir avantaja sahip olurlar.
Bu, iyi bilinen bir köşeyi tutuyorsanız ve düşmanlar iterken agresif bir şekilde kontrol ederse de işe yarar. Böyle bir açıyı tutuyorsanız ve geldiklerini biliyorsanız, oturan bir ördek gibi oturmak genellikle iyi bir fikir değildir.


3. Yalnızca Flicking Amacına OdaklanmaTemel olarak üç tür amaç vardır.


  • Flicking Amaç

  • İzleme Amacı

  • Ön Hedefleme
Çoğu oyuncu vuruş amacına odaklanır çünkü bu en havalı görünendir, birini kafadan vuruşa sokmak harikadır, evet. Ancak oyunun kendisi o kadar fazla vuruş içermiyor, çoğunlukla ön nişan alma ve küçük izleme amacı ile ilgili, vuruş amacı en üstteki şekerdir. Overwatch için bir tane yapan koçumuz Sky'ın

bir videosunu öneriyorum , ancak hemen hemen tüm oyunlar için çalışıyor. Bu nedenle, artı işaretinin yerleşimini bilmek ve ardından kafayı hedeflemek için izleme uygulamak en iyisidir . Başka bir düşmanın saklandığı diğer tarafa fiske atabilmek için bir öldürmeyi aldığınızda fiske vurma en son gelir. Ancak, görebileceğiniz gibi, önceden iyi nişan almamış olsaydınız, fiske vurmayı denemeden ölmüş olurdunuz.
4. Her Zaman Çömelmeyi Durdurun

Her şeyden önce, atış yaparken çömelmek iyi bir şeydir, bazen... özellikle 3. ipucunda açıklandığı gibi ön nişan oyununu bilen oyunculara karşı, ancak kafaya nişan almayan daha kötü oyunculara karşı, çömelme sadece -vücudunuzu hedefledikleri için düşmanlar için daha kolay kafadan vuruşlar.

Çömelme aslında iyi olduğunda, uzun bir sprey savaşındayken, ilk birkaç mermide bir öldürme almadıysanız, çömelme daha kesin olmanıza yardımcı olacaktır. Aksi takdirde, anında çömelmek birçok oyuncunun sahip olduğu kötü bir alışkanlıktır.


5. Ne Zaman Sıfırlayacağınızı ve Ne Zaman Püskürteceğinizi Öğrenin

Esasen, püskürtmeye başladığınızda ve adam ölmediğinde, yapabileceğiniz iki şey vardır, püskürtmeyi sıfırlamak için ateş etmeyi bırakmak ve ölmemeyi ummak veya spreyinizi kontrol etmek. Spreyler tam olarak kontrol edilemez, her spreyde bir RNG bileşeni vardır ancak bundan en iyi şekilde yararlanmayı deneyebilirsiniz.

Püskürtmeye devam edip etmeyeceğinize veya sıfırlamayı deneyeceğinize karar vermek, genellikle menzile ve ne kadar hasar verdiğinize bağlıdır. Bu gerçekten uzun menzilli bir savaşsa ve düşmana çok az hasar verdiyseniz, düşman ölmeye yakınsa, sizin veya takım arkadaşlarınızın önceden verdiği hasar nedeniyle, denemek ve sıfırlamak en iyisidir. püskürtün ve dua edin.

Bu aynı zamanda pratik ve deneyim gerektirecektir, zamanla, tıpkı bizim gibi püskürtmeye devam etmenin veya sıfırlamanın zamanının gelip gelmediğini hissedeceksiniz.Valorant güçlendirme kadrosu.


6. Düşman HER Açıdan Tutuyor

Harita boyunca hareket ederken ve özellikle siteyi iterken, düşmanların genellikle olduğu ve hatta olabileceği açıları önceden hedeflemeniz gerekir. Kendinizi, rotanızdaki olası her açının düşman için potansiyel bir saklanma yeri olduğu zihin durumuna sokmanız gerekir.

Artı işaretinizin iyi yerleştirildiğinden emin olun, bir tutam gözetleme avantajı ekleyin ve nişan alıp TEMİZLE bağırın! açıları kontrol ederken.


7. Açıları Kapatmayın

Bu #6'nın devamı. Diyelim ki Spike'ı yerleştirdiniz ve düşmanın konumuna çok yakın bir açı tuttunuz ve çiviye ulaşmak için sizden geçmeleri gerekiyor. #6'yı okuduktan sonra sizin gibi iyilerse, o yakın açıları agresif bir şekilde kontrol edecekler ve sizi öldürecekler.

Bu nedenle, gözetleme avantajına sahip oldukları yakın bir silahlı çatışma yerine, rotalarından olabildiğince uzakta olmak ve onları uzaktan öldürmek en iyisidir. Bir alternatif, hem sol hem de sağı kontrol etmeleri gereken bir açıyı tutmak ve size biraz daha fazla avantaj sağladığınız yerde 50/50 kumar oynamaktır.


8. Panik yapmayı bırakın… 

Sonunda Özellikle silahlı çatışmaya girdiğiniz ve zamanınızı almak ve gerçekten nişan almak yerine deli gibi spam göndermeye başladığınız tabanca mermilerinde, durum şu anda vahim görünse ve zamanınız olmadığını düşünseniz bile daha fazla öldürme ile sonuçlanacaktır.

Bunun için hızlı bir düzeltme yok. Esasen pratik ve güvendir. Daha fazla oynayarak, daha fazla rehber okuyarak ve yayınları izleyerek kendinize daha fazla güvenmeniz gerekir. Ve sonra, ister tabanca mermisi ister uzun menzilli bir Vandal atışı olsun, her zaman ateş püskürtüp spam gönderemeyeceğinizi, sakinleşip daha yavaş ateş edemeyeceğinizi içselleştirmeniz gerekir.

9. Daha Fazla Ölüm Maçı Oyna

Bu kılavuzu okuduktan sonra amacınız sihirli bir şekilde gelişmeyecek, bu kılavuz size ne uygulamanız gerektiğini gösterecek, ancak aslında zaman ayırmanız gerekiyor. En iyi yollardan biri ölüm maçı oynamaktır. Hatta Valorant'ta Daha Fazla Deathmatch Oynamanız İçin En Önemli 3 Neden adlı bir rehber bile hazırladık . DM'den hoşlanmıyorsanız, sorun değil, normal veya dereceli oynayın, ancak ZAMAN AYIRIN.

10. Valorant Koçluk Satın Alın

Boşa harcayacak paranız varsa ve Valorant'ta daha iyi olmak istiyorsanız, neden profesyonel bir Valorant koçunun size ipuçları verebileceği 1'e 1 koçluk dersleri satın almıyorsunuz. Bizim baş edebilirsiniz Valorant koçluk bölümü ve bir koç almak size en uygun olduğunu. Bu, etrafta fazladan parası olan oyuncular için Valorant'ta daha iyi olmanın ideal yolu.

Ve elbette, ne yazık ki zamanı olmayan veya sadece bazı kademeleri atlamak isteyenler için Valorant kademe yükseltmemizi de unutmayın . Bir Radiant oynatıcımızla oynayabilirsiniz veya sizin için hangisi daha uygunsa biz hallederiz.

Okuduğunuz için teşekkürler ve mutlu avlar!


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski