UFO Gaming Apex Legend'in Turnuvası Sürpriz Kazananla Sona Erdi

UFO Gaming Apex Legend'in Turnuvası Sürpriz Kazananla Sona Erdi

UFO Gaming , blok zinciri ile geleneksel mobil ve PC oyunları arasındaki boşluğu dolduran merkezi olmayan bir sosyal oyun platformudur. Her biri oyuncuların arkadaşlarına katılmasına, klanlar oluşturmasına, sanal araziye sahip olmasına ve ticaret yapmasına ve görevleri tamamlayarak NFT'ler ve kripto para birimi kazanmasına izin veren, birden fazla Oyna-Kazan (P2E) oyunundan oluşan bir Game-Fi kullanır . Normalde, yalnızca profesyonel oyuncular ve popüler yayıncılar tutkularından yararlanabilir, ancak UFO Gaming ve onun kripto destekli P2E sürümü, herkesin video oyunları oynayarak kâr elde etmesine olanak tanır.

Bu, UFO Gaming 10k Cup'a yansıdı, çünkü herkes para ödülü için katılıp rekabet edebildi ve topluluğa hem popüler Twitch yayıncılarına hem de profesyonel oyunculara karşı oynama şansı verdi.

Turnuva formatı Kill Race Leaderboard'du. Yarışmacılar, üç saatlik zaman aralığı içinde mümkün olduğu kadar çok Apex Legend's Duos modunda oyun oynamalı ve ardından en iyi beş puanlarını UFO Gaming web sitesine göndermeliydi. Her öldürme için bir puan kazanılırken, bir maçta birinci, ikinci veya üçüncü olmak da her oyuncuya sırasıyla ekstra altı, dört veya üç puan kazandıracaktı. Turnuva için birincilik ödülü $5,000 idi; ikincilik 3,000$ kazandı; ve üçüncülük eve 2.000 $ aldı.

Katılan profesyonel oyuncular ve içerik yaratıcıları arasında TSM'den Nokokopuffs, Complexity Gaming'den Apryze, Bobbysolez ve Allenownz vardı.

Nokokopuffs ve Apryze bir araya geldi ve her ikisi de turnuvaya kendi Twitch kanallarında ev sahipliği yaptı. Çift, ilk oyunlarının açılış dakikalarında dört hızlı öldürme aldı, ancak her iki oyuncu da çatışma sırasında yere düştü ve ardından yeniden canlandı. Kısa bir süre sonra Nokokopuffs, arkasına gizlenen bir ikili tarafından öldürüldü, ancak Apryze, Pathfinder'ın çengelini kullanarak süpürüp günü kurtardı ve ilk maçta toplam puanlarını altıya çıkarmak için takımın her iki üyesini de öldürdü. Nokokopuff'u diriltmek için işaretini kullandıktan sonra, her iki oyuncu da en yakın çatışmaya gitti ve üç ölüm daha aldı. Bir sonraki karşılaşmaları o kadar sorunsuz gitmedi, ancak ikisi de öldürüldü ve beşinci bitirdikten sonra ilk maçı dokuz toplam puanla bitirdiler.

İyi bir ısınma maçı ama birincilik ve baş döndürücü 5.000 dolarlık ödül için verilen mücadelede skoru bozacak bir puan değil. Neyse ki, ikinci maç büyük bir gelişmeydi, çünkü profesyonel ikili aralarında toplam 24 öldürme ile birinci sırada bitirdi ve onlara maç için 30'luk etkileyici bir puan verdi. Bunu başka bir maç galibiyeti ve 24 öldürme daha izledi, ancak bu iki oyun şimdiye kadarki en yüksek skorlu oyunun habercisiydi, çünkü Nokokopuffs ve Apryze bu sefer aralarında 29 öldürme ile yine birinci oldular. Bu öldürmelerden dördü aynı oyuncu üzerinde olmuş olabilir, ancak bir öldürme yine de bir öldürmedir. Bu onlara maç için muhteşem bir toplam 35 puan verdi.

Zaman tükenirken, profesyonel takım ilk sırada bitirme yolunda 29 öldürmelik bir oyun daha topladı ve onlara turnuva için toplam 161 puan verdi. Daha sonra, son maçlarında bu skoru geliştirdiler, toplamlarını üst kademelere itmek için başka bir birincilik ve 27 öldürme daha aldılar. Bu oyun, en iyi beş oyunlarının bir parçası olarak 24 öldürme oyunlarından birinin yerini aldı ve Nokokopuffs ve Apryze'ye 164'lük bir son puan verdi.

Ancak şaşırtıcı bir şekilde, profesyonel UFO Gaming 10k Cup'ı ikinci sırada bitirdiği için bu birincilik ve 5.000 dolarlık büyük ödülü almak için yeterli değildi.

İşte nihai sonuçlar:

Birincilik - Obey Ace ve KNG_R3KT (189 puan)

İkincilik - Nokokopuffs ve Apryze (164 puan)

Üçüncülük - rowdELife ve Amzoop (128 puan)

Saygıdeğer sözler:

Dördüncü sıra - seğirme M1zery ve IIRetroManII (127 puan)

Beşinci sıra - Twitch ve McDude2k13'te Xaze (126 puan)

Gördüğünüz gibi, UFO Gaming'in ilk turnuvası oldukça rekabetçiydi. İçerik yaratıcıları Obey Ace ve KNG_R3KT profesyonel bir takımı yenerek galip gelmekle kalmadı, üçüncü ve beşinci sıra arasındaki fark - ve 2.000 $'lık ödeme - sadece iki puandı.


İlk beşe girmemiş olsanız bile, kapmak için para ödüllerinin olduğu bir eSpor turnuvasında oynamak heyecan verici. UFO Gaming, gelecekte bunun gibi daha fazla yarışmaya ev sahipliği yapacak ve Play-to-Earn'i herkes için kullanılabilir hale getirecek, gelecekteki turnuva güncellemelerini buradan takip edebilirsiniz .


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski