Trials Of Osiris Ödülleri Bu Hafta Destiny 2'de (12-16 Kasım)

Trials Of Osiris Ödülleri Bu Hafta Destiny 2'de (12-16 Kasım)

Trials Of Osiris Ödülleri Bu Hafta Destiny 2'de (12-16 Kasım)


Bir haftalık aradan sonra, Trials of Osiris bu hafta başka bir Trials Labs varyasyonuyla Destiny 2'ye geri dönüyor . Bir kez daha, maçlarda kontrol bölgelerini ele geçirmekle görevlendirileceksiniz, ancak bunlar bu sezonun başlarında göründükleri yerlerde görünmeyecekler. Oyunsonu odaklı rekabetçi mod, bugün 12 Kasım, 09:00 PT / 12 PM ET'de günlük sıfırlama ile bir kez daha geri dönecek. Ödüllerin çoğu haftadan haftaya sabit kalsa da, Denemelerin son turu farklı bir haritada ve Kusursuz bir koşu yapmayı başaranlar için farklı bir Adept silahıyla gerçekleşecek.
Harita -- Sonsuz Vadi
20 raunt kazanıldı -- Pinnacle Trials Engram
7 maç kazandı -- Pinnacle Trials Engram
İtibar Derecesi 10 -- Eye of Sol (Kinetik keskin nişancı tüfeği); itibar sıfırlandıktan sonra, The Messenger (Kinetik darbeli tüfek)
İtibar Derecesi 16 -- Igneous Hammer (Güneş el topu); itibar sıfırlandıktan sonra, Sola's Scar (Güneş kılıcı)
Kusursuz koşu -- Reed'in Pişmanlığı (Adept), Stasis lineer füzyon tüfeği

Osiris Denemeleri, her zaman olduğu gibi, Cuma günkü günlük sıfırlamadan sonraki Salı aynı saatte haftalık sıfırlamaya kadar mevcut olacak. Bu süre zarfında, hangi Exotics'i sattığını görmek için Xur'u da ziyaret edebilirsiniz . Belirli bonusları belirleyecek bir Deneme kartı almak için Kule'deki Saint-14'ü ziyaret ettiğinizden emin olun (belirli kilometre taşlarında bonus ödülleri alıp almadığınız veya bir kaybın affedilip affedilmeyeceği gibi).

Bu haftaki Bungie blog gönderisi , geçen hafta sonu mevcut olan Serbest Çalışma seçeneğini sunmak dışında, Deneme Sürümlerini son birkaç haftadır çoğunlukla değiştirmediğini belirtti. Bu, bu sefer mevcut olmayacak, ancak gelecekte geri dönecek. Bir değişiklik olup özel olarak her Pazar Günü bu sezon etkin olmuştu Kusursuz havuzu, hedefleme, ancak bu hafta sonu için geliyor.

Kusursuz oyuncuları bir araya toplamak yerine, çöpçatanlık en başından farklı şekilde işleyecektir. Eşleştirme, sizi - mümkünse - mevcut kartlarında benzer sayıda galibiyete ve o belirli hafta sonu için benzer sayıda genel galibiyete sahip diğer oyuncularla eşleştirmeye çalışacaktır. Bu, Kusursuz bir koşu elde etmeyi zar zor başaran oyuncuların, Kusursuz havuz etkinleştirildiğinde en iyi, elit takımlardan başka hiçbir şeyle eşleşmesini önleyecektir. Bungie, ince ayarın eşleştirme sürelerinde bir artışa yol açabileceği konusunda uyarıyor ancak durumu izleyeceğini söylüyor.

Bilmeyenler için Kusursuz Olmak, Trials of Osiris'te arka arkaya yedi galibiyeti kaybetmeden elde etmek demektir. Bunu yapın ve kendinize başka hiçbir şekilde elde edilemeyecek yüksek kaliteli ödüller kazanın. Mod, PvP oyuncuları için en üst düzey aktivite olmaya devam etse de, bu sezon, oynadıkça size daha fazla ödül vererek ve sadece katılmak için biraz donanım almanızı sağlayarak, herkes için daha sıcakkanlı hale getirdi.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski