Total War: Warhammer 3 marches out next February, Ogres and all

Total War: Warhammer 3 marches out next February, Ogres and all

Total War: Warhammer 3 marches out next February, Ogres and allÜçlemenin kapanış stratejisi destanı, piyasaya sürüldüğünde Xbox Game Pass'e de gelecek.Total War: Warhammer 3 , başlangıçta işgalini 2021'in sonları için planlamasına rağmen, bugün savaşa yürüyüşünün 17 Şubat'ta gerçekleşeceğini duyurdu.


Bu çıkış tarihi, Total Warhammer 3'teki Ogre Kingdoms'ın duyurusu ile birlikte geliyor. Ne yazık ki, büyük adamlar temel oyuna dahil değil, bunun yerine ön sipariş veren veya satın alan kişiler için ücretsiz olacak bir Yarış Paketi DLC'si olarak yer alıyor. oyun yayınlandıktan sonraki ilk hafta içinde.


Ogre Kingdoms, bir hurda ve bir öğle yemeği yeri arayan büyük çocuklardan oluşan bir mafyadır. Efsanevi lordlar Greasus Goldtooth ve Skrag the Slaughterer tarafından yönetilen orduları, devasa canavarların eşlik ettiği iri yarı askerlerden oluşur, düşmanları öldürmek için durmadan önce uzun menzilli toplarla yumuşatır.Ogreler, Warhammer'ın uzun bir dayanağıdır, ancak Total Warhammer 3, Cathay (fantezi Çin) ve Kislev (fantezi Rusya) ile daha az bilinen orduları da sahaya getiriyor . Serinin sıklıkla kötü niyetli kuşatmaları da çok ihtiyaç duyulan bir elden geçiriliyor ve TW3'ün kampanyası aynı zamanda oyunun kampanyalarına tam kapsamlı patron savaşları getiriyor .Steam ve Epic Games Store'un yanı sıra Creative Assembly, Total War: Warhammer 3'ün önümüzdeki Şubat ayında Xbox Game Pass'te mevcut olacağını da açıkladı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski