Sürpriz Halo Infinite Collector's Edition Açıklandı, Hemen Tükendi

 Sürpriz Halo Infinite Collector's Edition Açıklandı, Hemen TükendiHalo, her yeni sürümde her zaman bazı harika koleksiyoncu sürümlerine sahip olmuştur – size bakınca, Halo 3 ile gelen Master Chief kaskı – ve Walmart sürpriz bir şekilde bir gecede Halo Infinite için yeni bir tane duyurdu. Beklendiği gibi, hemen tükendi.

Halo Infinite'in özel sürümleri söz konusu olduğunda, belirli yerlerde ön siparişlerle gelen özel çelik kitap olan Halo Infinite Xbox Series X paketi var ve hepsi bu kadar. Bugünden önce, bir tür heykel, belki bazı yamalar veya çıkartmalar ve bir sanat kitabı gibi, genellikle beklenen özelliklerle gelen özel bir Halo Infinite baskısını henüz görmemiştik.

Görünüşe göre Walmart buna kilitlendi çünkü bir gecede Halo Infinite Collector's Edition'ı 169,99 $ karşılığında piyasaya sürdü . Hemen tükendi. Elbette oyun, bir çelik kitap kasası (aynısı diğer perakendeciler tarafından satılmaktadır), beş yama seti, bir Plazma Tabanca replika şişe açacağı, bir Energy Sword masa lambası, iki boyun bağı, bir mini sanat kitabı, bir masaüstü portföyü ve özel bir geliştirici notu.

Walmart'a göre, bu baskı sadece 10.000 adetle sınırlıydı ve şimdi tükendi. Daha fazla Collector's Edition'ın yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil. Garip bir şekilde, ne Microsoft ne de Xbox'ın bu baskıdan henüz bahsetmediğini belirtmek de önemlidir.

Belki de Walmart tarafından yapılan resmi olmayan bir üründür, ancak çok resmi görünen bazı ürünlerle birlikte geldiği düşünülürse bu garip olur. Belki Walmart silahı atladı ve erken bıraktı. Tek bildiğimiz, bu yayına girerken uyuduğumuz için çok üzgün olduğumuz.Halo Infinite hakkında daha fazla bilgi için Craig the Brute'un yılın parlaması hakkındaki bu hikayeye göz atın ve ardından 343 Industries'in Infinite'in karakteri ve düşman tasarımı için Halo 3 ve Halo Reach'i nasıl ilham kaynağı olarak kullandığını okuyun . Bundan sonra Game Informer'ın Halo Infinite hakkında bildiğimiz her şeyin dökümüne göz atın .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski