Starfield konsept sanatı Skyrim 10. yıl dönümü konseri sırasında ortaya çıktı

 Starfield konsept sanatı Skyrim 10. yıl dönümü konseri sırasında ortaya çıktı

Starfield konsept sanatı Skyrim 10. yıl dönümü konseri sırasında ortaya çıktı


Yepyeni Starfield konsept sanatı, dün Bethesda'nın Skyrim'in müziğini her yerde kutlamasıyla piyasaya çıktı.

Dün 11 Kasım'da The Elder Scrolls 5: Skyrim'in 10. yıldönümü kutlandı ve Bethesda bu olayı Londra Senfoni Orkestrası'nın bir performansıyla kutladı. 51. dakikada Bethesda'dan Todd Howard, Starfield bestecisi Inon Zur'u tanıttı ve daha sonra orkestra tarafından 'Starfield Suite' performansını tanıttı.

Bu genişletilmiş bölüm sırasında, ekranda yepyeni bir Starfield konsept sanatı listesi belirdi. Bu sanatın bir kısmı zaten gördüğümüz böyle bir sanat tozlu bir gezegende bir uzay gemisi tamir birkaç insanımsı sanatı, ama bol olarak, ancak, uzay fütüristik şehir içine uçan veya vatandaşların a dolaşıyor gibi yenidir dev ağaçlarla bezenmiş hareketli plaza.

Aslında Starfield ortamlarının ne kadar çeşitli olabileceğine dair oldukça hoş bir bakış. Çeşitli neon ışıklı arka sokaklar ve sokaklar, ufukta neredeyse hiçbir şey olmayan gezegen ortamları, sıkışık bilim kurgu şehir manzaraları ve çok daha fazlası var. Daha önce Starfield konsept sanatı, The Mandalorian'dan farklı olarak bileğe monteli silah sistemlerine bile işaret ediyordu .

Starfield, bundan yaklaşık bir yıl sonra, aynı zamanda Skyrim'in 11. yıldönümü olan 11 Kasım 2022'de başlıyor. Bethesda'nın yepyeni RPG ve IP'si PC, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S'de piyasaya sürülecek , ancak ne yazık ki hiçbir PlayStation konsoluna gelmeyecek , Bethesda'nın nihayet bu yılın başlarında çözdüğü bir spekülasyon meselesi.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski