Star Wars: The Old Republic'in ilk sinematik fragmanı 4K olarak yeniden yayınlandı

Star Wars: The Old Republic'in ilk sinematik fragmanı 4K olarak yeniden yayınlandı


Keşke MMO'lar her zaman bu kadar iyi görünseydi.Star Wars: The Old Republic Aralık 2011'de çıktı ve 10. yıl dönümünü kutlamak için tüm klasik sinematik fragmanları geliştiriliyor ve 4K olarak yeniden yayınlanıyor. Tedaviyi ilk alan, oyunun yayınlanmasından iki yıl önce çıkan ve Coruscant'ın Sith tarafından yağmalanmasını gösteren bir fragman olan 'Aldatılmış'.

BioWare'in MMO'sundan on yıl önce, Darth Malgus'un twi'lek ortağı Eleena Daru ve Shae Vizla adında bir Mandalor ödül avcısının yardımıyla Jedi Tapınağı'na saldıran Sith kuvvetine liderlik ettiğini gösteriyor. Bu savaşın sonucu, oyun başladığında kaynamaya başlayan kaynayan Soğuk Savaştır.

Sinematik, etkileyici dövüş koreografisi hareket yakalamaya dayanan Blur Studio'nun eseriydi. 'Dönüş' fragmanının kamera arkası görüntülerinde Blur Studio'nun nasıl çalıştığını görebilirsiniz . Onlar da gibi unutulmaz videolar sorumlusun Warhammer 40,000 tanıtımlar: Dawn of War ve Warhammer Online: Reckoning Çağında , fragmanınızdaki Prey 2-serbest asla bir Elder Scrolls Online'da için römork üçlemesini bol daha ve .

Bugünlerde artık Star Wars kanonunun bir parçası olmasa da, BioWare'in Eski Cumhuriyet'i sona erdirme planı yok . MMO, yakında bir dövüş stili yenilemesi ve Darth Malgus'un "nihai planını" ortaya çıkarmayı ve her şeyi ilk fragmanla başladığı yere geri getirmeyi içeren Legacy of the Sith adlı yeni bir genişleme alacak.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski