Sifu Çıkış Tarihi İki Hafta İlerledi, Şimdi 8 Şubat'ta Çıkıyor

Sifu Çıkış Tarihi İki Hafta İlerledi, Şimdi 8 Şubat'ta Çıkıyor

Sifu Çıkış Tarihi İki Hafta İlerledi, Şimdi 8 Şubat'ta Çıkıyor


Geliştirici Sloclap'ın yaklaşmakta olan Kung Fu aksiyon oyunu Sifu, çıkış tarihini tam olarak iki hafta erteledi.

2022'ye ertelendikten sonra çıkış tarihinin 22 Şubat olduğunu öğrendik. Şimdi Sifu, 8 Şubat'ta, beklenenden daha erken geldiğini gören nadir bir hamleyle başlayacak. Habere eşlik etmek için Sloclap, Sifu'da yer alan ve aşağıda izleyebileceğiniz kemik kıran dövüşün daha fazlasını gösteren yeni bir fragman yayınladı:

Stüdyo ayrıca Sifu'da yer alan savaş ve ilerleme hakkında ek bilgiler yayınladı.

Bir basın açıklamasında, "Sifu'nun benzersiz görsel stili, her iki platformda da akıcı 60 fps vaat ediyor, böylece oyuncular, düşmanlarına verecekleri katliama en ayrıntılı şekilde bakabiliyorlar" diyor. "Oyuncular görevlerinde başarılı olmak için odaklanmış, hızlı ve hücumlarında yetenekli olmalılar, ancak geri itme, yere serme ve sersemletmede ustalaşarak harika bir savunma inşa etmek, savaşta aynı derecede önemlidir. Saldırılar ve savuşturmalar, bir düşmanın dengesi bozulduğunda verimli bir şekilde saldırmak için fırsatlar yaratır, ancak dikkatsiz oyuncular düşman saldırıları sırasında hazırlıksız yakalanabilir ve dengelerini kaybedebilir."

Sloclap ayrıca ortamların Sifu'da oynayacağı rolün altını çizerek onları Kung Fu deneyiminin kritik bir parçası olarak nitelendiriyor. Oyuncuların, düşmanları alt etmek için bir bölgedeki eşyaları, duvarları ve fiziksel çevreyi kullanmaları gerekecek. Odaklanma yeteneği buna yardımcı olmak için var - siz savaştıkça birikir ve kullanımdayken oyuncuların "düşmana kesin ve yıkıcı bir darbe indirmesine" olanak tanır.

Stüdyo ayrıca Sifu'daki ilerlemeyi de detaylandırdı.

Bir basın açıklamasında, "Oyuncular öldükten sonra dirilmelerine izin veren eski bir kolye taşıyorlar - bir bedeli var" diyor. "Savaşçılar her ölümle yaşlanırlar, ancak aynı zamanda daha güçlü, daha akıllı ve/veya daha sert geri dönmek için becerilere XP harcama fırsatı da elde ederler. Ancak oyuncular ölümle yaşlandıkça, yavaş yavaş maksimum sağlığı hücum gücüyle değiştirirler.”

Daha önce fragmanlarda gördüğümüz gibi, karakter modeli de yaşlanıyor, ancak Sloclap “yaşlanmanın yetenekler üzerinde zararlı bir dezavantajı olmadığını” söylüyor. Her yaşta becerilerin kilidini açabilirler. Bunlar, Wuguan Kung Fu eğitim tesislerinde, seviyelere dağılmış görevler veya Tapınaklar arasında açılır ve oyunculara dövüşlerde kullanmaları için farklı yetenekler verir. Ayrıca oyunda avantajlar da mevcuttur ve bunlar, sağlığı artırma, ek odak ücretleri ve daha fazlasını sunabilir.

Sifu, 8 Şubat'ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC'ye çıkacak. Standart sürüm için 39,99 ABD Doları veya lüks sürüm için 49.99 ABD Doları tutarında olacak.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski