Sega, Sonic Frontiers Ticari Markasını Dosyalıyor, Muhtemelen Bir Sonraki Sonic Oyununun Başlığına İma Ediyor

 Sega, Sonic Frontiers Ticari Markasını Dosyalıyor, Muhtemelen Bir Sonraki Sonic Oyununun Başlığına İma EdiyorEn son Sonic oyununun bir sonraki başlığına sahip olabiliriz gibi görünüyor. Japonya'da, Sega adını hem de Sonic Frontiers markalı İngilizce ve Japonca (nezaket Gematsu ).

Bu yıl Mayıs ayında şirket, kirpinin 30. yıl dönümünü tanıtmak için bir Sonic Central sunumuna ev sahipliği yaptı. Bu sunumda Sega, Sonic Generations ve Sonic Forces'u da ele alan Team Sonic tarafından geliştirilen yeni bir Sonic oyununun kısa bir tanıtımını gösterdi .


Kısa video, duyurulan platformlarının PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X|S olduğu 2022 yayın penceresinin ilanıyla sona eriyor.

Sega, bir sonraki Sonic oyununun resmi adını henüz açıklamadı ve şirket, Mayıs ayındaki ilk duyurudan bu yana herhangi bir ek güncelleme sağlamadı. Ancak, Sonic Frontiers adının ticari marka olduğu göz önüne alındığında, belki yakında daha fazla bilgi gelecek. Oyun Ödülleri 9 Aralık'ta ev sahipliği yapacak ve bu, Sega'nın bazı yeni ayrıntılar sunacağı bir sonraki yüksek profilli etkinlik olacak.

Kirpi, Olimpiyat Oyunları Tokyo 2020'de Team Sonic Racing ve Mario & Sonic gibi diğer spin-off oyunlarda rol aldığından, yeni bir ana hat Sonic oyunu görmeyeli uzun zaman oldu . Yaklaşan Sonic oyunu aynı zamanda yeni nesil konsol donanımını kullanan ilk orijinal oyun olacak. Bu arada, onun Sonic yakalayabilirsiniz en son oynadığı içinde Muz Mania: Super Monkey Balosu'nda .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski