Sega Bir Şekilde Uzaylıyı Getiriyor: "Without Compromise" Mobil İzolasyonu

 Sega Bir Şekilde Uzaylıyı Getiriyor: "Without Compromise" Mobil İzolasyonu

Sega Bir Şekilde Uzaylıyı Getiriyor: "Without Compromise" Mobil İzolasyonu

Sega, Alien: Isolation'ı temel oyunu ve yedi ek DLC paketinin her birini içerecek bir paketin parçası olarak mobil cihazlara "ödün vermeden" getirdiğini duyurdu .

Bir basın açıklamasında açıklandığı üzere yayıncı, hayatta kalma korku oyununun iOS ve Android cihazlarda piyasaya sürüleceğini doğruladı. Serinin hayranları, tamamen dokunmatik cihazlara uyarlandığı söylenen oyunu 16 Aralık'tan itibaren 14.99$/12.99£ fiyatla alabilecekler.

Sega yaptığı duyuruda, "Creative Assembly'nin ödüllü bilimkurgu başyapıtının nefes kesici AAA görselleri, etkileyici anlatımı ve ürkütücü atmosferi, telefonlar ve tabletler için aslına uygun olarak kopyalandı" diyor. "Bu, mobil cihazlara ödün vermeden getirilen eksiksiz bir hayatta kalma korku deneyimidir."

Yayıncıya göre, oyun dokunmatik ekrana uygun olarak tasarlanmış kendi "ısmarlama, tamamen özelleştirilebilir arayüzü" olacak. Bununla birlikte, Sega ayrıca oyuncuların "oyunu kendi oyun tarzlarına göre ince ayar yapabileceklerini" de belirtmek istedi; bu, esasen gamepad'lerin de destekleneceği fikrine dönüşüyor.

Alien: Isolation'ın ilk olarak 2014'te PC için piyasaya sürülmesine rağmen, oyunu "ödün vermeden" mobil hale getirmek hala nispeten etkileyici görünüyor. Bununla birlikte, oyunun Switch versiyonu devam edecek bir şeyse, Switch versiyonunun görsellerinin özellikle piyasaya sürüldükten sonra övülmesiyle mobilde bir bağlantı noktası için sağlam bir umut var .

Alien serisinden daha fazlası için, Ridley Scott'ın üzerinde çalıştığı Alien TV şovunun orijinal film kadar iyi olmayacağına nasıl inandığını ayrıntılarıyla anlatan bu parçaya mutlaka göz atın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski