RTX 3090 nereden satın alınır: büyük vahşi GPU'da stok ve kullanılabilirlik

 RTX 3090 nereden satın alınır: büyük vahşi GPU'da stok ve kullanılabilirlik

RTX 3090 nereden satın alınır: büyük vahşi GPU'da stok ve kullanılabilirlikRTX 3090 hisse senedini bulmak, Eylül 2020'de olduğu kadar zor olsa da, ilgili MSRP'leri için RTX 3090 GPU'ların nereden satın alınacağını bilmek son birkaç ayda (özellikle Ekim ayında) biraz daha yaygın hale geldi.

Şu anda büyük vahşi GPU'da sınırlı kullanılabilirlik olmasına rağmen, RTX 3090'ın dolaşılması en zor video kartlarından biri olduğunu kabul etmeliyiz, özellikle de Kış satış etkinlikleri ufukta olduğu için henüz her şey kaybolmadı. .
RTX 3090'ın hüneri göz önüne alındığında, oyun için en iyi grafik kartlarından biri olduğunu görmek çok fazla zaman almıyor , Nvidia yapımı cephede henüz onunla eşleşecek hiçbir şey yok, ancak yüksek bir fiyat noktasında bile geliyor. Şu anda gördüğümüz satış sonrası oranları dikkate almadan önce.

Ancak, bir RTX 3090 GPU almanın en iyi yolunun önceden oluşturulmuş yolu takip etmek ve (görünüşte) sonsuz bileşen yarışından kaçınmak olduğunu vurgulamalıyız. Şu anda RTX 3090 PC fırsatlarında BFGPU çalıştıran hazır donanımlardan tasarruf edebilirsiniz , ancak Kara Cuma oyun bilgisayarı anlaşmaları için ay sonuna kadar beklemenizi öneririz , çünkü şimdiden bazılarından büyük tasarruflar görüyoruz. daha büyük çevrimiçi perakendecilerin
RTX 3090 fiyatı

1755 MHz ve 10496 CUDA çekirdeği hızlandırma hızıyla 19,5 Gbps hızında çalışan 24 GB GDDR6X belleğe sahip olan bu VR-hazır ve Işın İzleme canavarı grafik kartının 1.499 $'lık şaşırtıcı bir MSRP ve 1.399 £ RRP'ye sahip olması şaşırtıcı değil - RTX 30 serisi stoklarında bir tane bulabileceğiniz zaman.

RTX 3090 grafik kartının, sistemlerinde en iyi oyun bilgisayarlarından bazılarına kolayca sahip olabilecek kadar şanslı olan herhangi bir kullanıcının rüya gibi bir PC kurulumu için mutlak bir monolit olduğunu söylediğimizde abartı kullanmıyoruz .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski