Riot, Arcane/Among Us işbirliğini duyurdu ve kendi oyunlarında ücretsiz içerikleri detaylandırdı

 Riot, Arcane/Among Us işbirliğini duyurdu ve kendi oyunlarında ücretsiz içerikleri detaylandırdı

Riot, Arcane/Among Us işbirliğini duyurdu ve kendi oyunlarında ücretsiz içerikleri detaylandırdıRiot Games, yayıncının ilk animasyon serisinin lansmanında devam eden Riot X Arcane maskaralıklarının bir sonraki bölümü olan Progress Days ile ilgili bazı ayrıntıları duyurdu . Arcane, LoL olmayan hayranların bile sevecek bir şey bulmasıyla sürpriz bir paket olduğunu kanıtladı. PCG'den Steven Messner bunun harika olduğunu düşünüyor .

İlerleme Günleri, gösterinin Piltover kasabasının kutladığı bir tatil ve İlerleme Günleri etkinliği, temelde Riot'un oyunlarında bir sürü Arcane bağlantılarının yanı sıra bir sürpriz. Bir Arcane/Among Us geçişi olacak ve bu oyunun oyuncularının Piltover infazcısı (sus) veya Heimerdinger karakteri gibi görünmesini sağlayacak. İşbirliğinin başka neler içereceği konusunda başka ayrıntı yok.

Bunun yanı sıra, Fortnite (Jinx içeren) ile önceden duyurulan crossover'a ve PUBG Mobile ile yapılan ortak çalışmaya bir göz atıyoruz: uygun PUBG hiçbir şey almıyor, bu yüzden buraya üzgün surat ekleyin.

İlerleme Günleri temel olarak önümüzdeki ay Riot'un listesinde yer alacak: Olan her şeyin bir listesini buradan okuyabilirsiniz . League of Legends oyuncuları, Arcane'nin hikayesini daha fazla çalışabilecekleri ve bir oyun kazanarak (veya üç oynayarak) bir Arcane Jayce kıyafetinin kilidini açabilecekleri Konsey Arşivleri adlı yeni bir şeye sahip oluyorlar. Runeterra ve Wild Rift ayrıca bir sürü Arcane bağlantılı kozmetik ürün alıyor ve önümüzdeki hafta başka bir dilimin açıklanmasını bekliyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski