Red Dead 2'de Undead Nightmare'i beklemekten bıkmış hayranlar bunu kendileri yaptılar

Kasaba halkını bir kez daha zombi haşerelerinden kurtarın.

Red Dead 2'de Undead Nightmare'i beklemekten bıkmış hayranlar bunu kendileri yaptılarHarika DLC'nin yıllıklarında ve Rockstar'ın hala tek oyunculu DLC yaptığı bir zamandan beri Red Dead Redemption: Undead Nightmare gururlu bir yere sahip. Bu 2010 genişletmesi, oyunun dünyasını bir zombi kıyamet hikayesi olarak yeniden canlandırdı; John Marston şimdi karısını ve oğlunu virüsten kurtarırken kasabaları beyin kemirici ordulardan kurtarıyor. Tek kelimeyle harikaydı ve Red Dead Redemption 2 çıktığından beri oyuncular anlaşılır bir şekilde şunu merak ediyor: lütfen Rockstar, biraz daha alabilir miyiz ?

Ne yazık ki Red Dead Online'ın lansman sonrası desteği, oyuncuların umduğundan biraz daha fazla, barebone oldu: büyük ölçüde GTA Online'ın kozmetik ve satışları yeniden düzenleme ve küçük görevler ekleme modelini takip ediyor. Her Cadılar Bayramı başarısız olmadan haykırıyor: Rockstar ara sıra ipucunu bırakıyor, ancak şimdiye kadar bu zengin, sulu damarı tekrar ziyaret etmekle ilgilenmiyor gibi görünüyor.

Yani: modderler bunu onlar için yaptı. Undead Nightmare II—Origins (bu şey Ubisoft tarafından mı adlandırıldı?), Red Dead 2'nin dünyasını vuran bir veba çizgisini takip ediyor ve oyunun bazı kasabalarını (şu anda Armadillo, Blackwater ve Coot's Chapel) zombi ordularını ve savaşan sivilleri içerecek şekilde yeniden yapılandırıyor. onları kapalı ( teşekkürler, PCGamesN ). Yukarıdaki video, sakinler çatılarda veya belirli binalarda saklanırken Arthur ve bazı silahlı NPC'lerin yerde dolaştığını gösteriyor.Buradaki etkileyici bir yön, mod yapımcılarının ona bütün bir 'cehennem geliyor' havasını vermek için uyguladıkları farklı aydınlatma sistemleridir. Mod ayrıca kendi müziğini ve seçici zombi avcısı için bazı yeni terzilik seçimlerini ekler.


Modun açıklamasında "ölüler yükseldi, bir dizi yerleşim düştü ve bazılarının hala şansı var - 'kökenler' lakabı bunun devam ettiğini öne sürerken ya yardım etmek ya da onların yok olmasına izin vermek size kalmış" diyor. proje. Modu indirebilir ve nasıl kurulacağına dair talimatları burada bulabilirsiniz .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski