Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörü Thorn, Eşsiz Sert Vuruş SMG'sine Sahip Bir Tuzakçı

 Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörü Thorn, Eşsiz Sert Vuruş SMG'sine Sahip Bir Tuzakçı

Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörü Thorn, Eşsiz Sert Vuruş SMG'sine Sahip Bir Tuzakçı

Ubisoft Montreal, Rainbow Six Siege Year 6, Season 4: High Calibre için ek ayrıntıları açıkladı . Sezon, Ubisoft Montreal'in bir tuzakçı olarak tanımladığı yeni bir defans operatörü olan Thorn'u tanıtıyor.

Rainbow Six Siege oyun tasarımcısı Dominic Clément, High Calibre'nin aşağıda gömülü olan açıklaması sırasında "Thorn'un aygıtına Razorbloom Shell denir," dedi. "Haritada hemen hemen her yere atabileceğiniz yapışkan bir cihaz ve hemen hemen her yüzeye yapışacak."

Thorn'un tanıtım fragmanında görüldüğü gibi , Razorbloom Shell yakınlık tabanlı bir cihazdır. Yerleştirildikten sonra, gadget'ın etkinleşmesi için bir saldırganın menziline girmesi gerekir. Etkinleştirildikten sonra, saldırganın gadget'ı patlatmadan önce ilerlemeye, geri çekilmeye veya yok etmeye karar vermesi için kısa bir fırsat penceresi vardır. Doğru kullanıldığında, Razorbloom Shell, saldırganları paniklemeye ve dikkatli bir şekilde düşünmeden hareket etmeye zorlamak için tasarlanmıştır, bu da onları pusuya hazırlayabilir.

Clément, "Bir tuzak operatörü ve tuzak aygıtı fikrini yinelemek istedik" dedi. "Şu anda sahip olduğumuz tuzak olan birçok araç oldukça ikili - ya içine girersiniz ve etkiyi alırsınız ya da almazsınız. Bu nedenle, bu gadget ile, Oyuncuların tepki vermesi için biraz daha zaman ve onlara birkaç seçenek sunuyorsunuz."

Thorn'un Razorbloom Shell'i, Siege'e getirdiği tek araç değil. Operatör, (şu anda) Thorn'un tek başına donatıp kullanabileceği yepyeni bir silahla donatılmıştır. Yeni ateşli silah, küçük ama sert vuruşlu bir hafif makineli tüfek olan UZK50GI. Yeni silah hoşunuza gitmediyse Thorn, Jäger ve Bandit tarafından da kullanılan bir pompalı tüfek olan M870'i birincil ateşli silahı olarak da donatabilir.

Clément, "Thorn esas olarak bir çapa olarak oynanacak." Dedi. "Boğulma noktalarına yakın çok kullanışlı. Thorn'un aygıtıyla oynamasını istiyorsunuz çünkü en ölümcül yeri orası."

Thorn'un yanı sıra High Calibre, Siege için yeni bir HUD sunuyor. Ek olarak, Outback, haritanın düzeninde yapılan birkaç dikkate değer değişiklikle bir elden geçirilecek. High Calibre, Siege'nin test sunucusunda da iyileştirmeler yapıyor. High Calibre'nin resmi bir çıkış tarihi yok, ancak 9 Kasım'da Siege'nin PC test sunucularında yayınlanacak.

Ubisoft Montreal, tüm bu bilgileri, ABetterUbisoft'un Ubisoft yönetimini şirketteki tüm stüdyolarında suistimal ve taciz iddialarına yanıt verme ihtiyacından sorumlu tutmak için endüstri çapında destek isteyen bir dilekçe yayınlamasından günler sonra duyurdu . Bu dilekçe, 5 Kasım'da yayınlandı ve geçmişte ve günümüzde yüzlerce Ubisoft çalışanı tarafından imzalanan bir mektuba ilişkin 100 gün boyunca Ubisoft liderliğinden yanıt gelmedi . Mektup, Activision Blizzard personelinin bu yılın başlarındaki grevini destekledi ve ayrıca Ubisoft liderliğinin şirkette devam eden iddiaları ele alması gerektiğini talep etti.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski