Predator Prequel Prey 2022 Yazı Hulu'ya Gelecek

Predator Prequel Prey 2022 Yazı Hulu'ya Gelecek


Uzun süredir devam eden hayatta kalma-aksiyon Predator film serisi, 2022'de Prey adlı bir prequel ile devam edecek. Variety'ye göre , film önümüzdeki yaz Amerika Birleşik Devletleri'nde Hulu'da ve uluslararası olarak Star'da yayınlanacak.

Bir süredir başka bir Predator filminin geliştirildiği biliniyordu, ancak bu bilgiler sonunda Disney+ Günü sırasında ortaya çıktı . Predator serisindeki beşinci giriş, Dan Trachtenberg (10 Cloverfield Lane) tarafından yönetiliyor ve resmi açıklama şöyle: "300 yıl önce Comanche Nation dünyasında geçen aksiyon-gerilim, şiddetle koruyan yetenekli savaşçı Naru'yu takip ediyor. kabilesini son derece gelişmiş bir uzaylı avcıya karşı."

Yerli aktör Amber Midthunder (Legion), Naru'yu oynayacak. Disney'e göre, "bir savaşçı olarak değerini kanıtlamak [ve] kesinlikle şansını tüm zamanların en tehlikeli avcısı olan öteki dünyadan yırtıcıyla karşı karşıya geldiğinde yakalar." Özete dayanarak, bu film aynı zamanda itibarlı yaratığın Dünya'ya yolculuğunu da belgeleyecek gibi görünüyor.

Pandemi devam ederken, Prey'in sinemalarda gösterime girip girmeyeceği konusunda henüz net bir plan yok.

Predator serisi 1987'de Arnold Schwarzenegger'in yıldız olmasıyla başladı. Prey, Shane Black'in yönettiği 2018'deki The Predator'dan bu yana ilk Predator filmi olacak. Kanonun başlarında, Moments of Extraction ve Crucified, Predators'ın 2010 yılında serbest bırakılması için iki prequel kısa film toplandı.

12 Kasım Disney+ Günü, hizmete girecek olan TV şovları ve filmler hakkında birçok büyük duyuru yaptı. Yönetmen Deborah Chow ve yıldız Ewan McGregor'un yaklaşmakta olan dizi hakkında konuştuğu Star Wars Obi-Wan gösterisi için ilk cızırtılı makara geldi . Big Hero 6 yan ürünü Baymax ilk fragmanını aldı ve Baymax da hatırladığınız kadar çekici. Willow'un olması gerekenden çok daha komik bir "oyuncu kadrosuyla tanış" videosu var. Marvel, yaklaşmakta olan TV dizileri hakkında birçok duyuru yaptı . Ve Disney+ Günü'nde gerçekleşmezken, Marvel'in Hawkeye'ına ilk tepkiler sosyal medyayı vurdu .


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski