Özel: Halo Infinite Now Vs. 2020 Kampanya Karşılaştırması (4K)

 Özel: Halo Infinite Now Vs. 2020 Kampanya Karşılaştırması (4K)Halo hayranlarının asla unutamayacakları bir demo. 2020'de geliştirici 343 Industries, Microsoft'un dijital etkinliklerinden biri sırasında Halo franchise'ına son bakışını kitlelere sundu. Halo Infinite'in ilk oynanış oyunu biraz olumlu karşılandı, ancak diğer tartışmaların yanı sıra çevrimiçi bir ateş fırtınası ve Craig The Brute etrafında popüler bir sohbet başlattı. Hayranlara bu demonun gösterilmesinin üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti ve Halo Infinite'in 8 Aralık'ta yayınlanan kampanya sürümü öncesinde çok şey değişti. .

Bugünkü video, 2020 çekimlerinin tamamen bire bir yeniden yaratılması değil, daha çok, hem yan yana sinematikler hem de her iki versiyondan oynanış da dahil olmak üzere ekibin bu önceki temeli nasıl geliştirdiğinin güçlü bir örneğidir. Her iki demo da oyunun aynı bölümünde yer alıyor ve Master Chief, The Pilot ve John'un yeni AI arkadaşının yardımıyla uçaksavar kulelerini çıkarmak için The Banished dalgaları arasında savaşırken kampanyanın birkaç saatinde gerçekleşiyor. , Silah. 2021 demosu 2020 versiyonundan farklı bir yol izliyor, ancak her iki bölüm de Chief'in en iyi yaptığı şeyi yapması ve oyuncuların eline geçtiğinde öğrenecekleri önde gelen kötü adamlardan biri olan Escharum'un şu anda ünlü konuşmasına rastlamasıyla bitiyor. oyun birkaç hafta sonra Dişlerinizi gösterin, Halo hayranları. Bu sadece başlangıç.

Halo Infinite'in kampanyası için beklemek çok mu uzun sürüyor? Anlıyoruz ve heyecan verici yeni kapak hikayemizle bu süre boyunca size yardımcı olmak istiyoruz! Bu ay, Master Cheif'in hikayesindeki bir sonraki girişin arkasındaki ekipten bir sürü yeni ve ilgi çekici röportaj, oynanış videosu ve daha fazlasını inceliyoruz. Bizim hızlı görünüyor kontrol ediniz Be oyunun açılış seviyesinde , bizim kampanya gösterimi , daha öğrenmek keşfi ve ilerlemesi ve yaratılması içine bizim bakış çok oyunculu test uçuşları önceki sürümlerinde gelen dolambaçlı botlara . İzlediğiniz için teşekkürler ve aşağıdaki yorumlarda video hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski