Outriders Yeni Ufuk Güncellemesi Oyun Sonu Büyük Değişiklikler Getiriyor, Genişletme 2022'de Geliyor

 Outriders Yeni Ufuk Güncellemesi Oyun Sonu Büyük Değişiklikler Getiriyor, Genişletme 2022'de Geliyor

Outriders Yeni Ufuk Güncellemesi Oyun Sonu Büyük Değişiklikler Getiriyor, Genişletme 2022'de Geliyor

Keşif seferleri açısından, dört yeni, güncellemenin yayınlandığı gün yayında olacak. Ancak, keşif seferlerinin geri kalanı gibi yeniden işlenecekler: varsayılan olarak, zamanlayıcılar kapalı olacak ve bir seferi ne kadar hızlı veya ne kadar yavaş tamamladığınız artık ganimetinizi etkilemeyecek. Zamanlayıcılar onlar için bir seçenek olmaya devam edecek, ancak bunları kullanmak, artık ganimet ödülünüzü etkilemediğinden yalnızca size "övünme hakkı" kazandıracak.

Ganimet ödüllerinden bahsetmişken, zaten sahip olduğunuz ganimetlerin oyun içinde düşme olasılığı artık daha düşük olacak, yani edindiğiniz yeni teçhizat ve silahların miktarında bir artış görmelisiniz. Ayrıca artık seçtiğiniz efsanevi bir ganimet parçası için son Outriders görevi olan Eye of the Storm'u da tamamlayabilirsiniz. Eye of the Storm'u tamamlamanın ödülü olarak her zaman üç rastgele efsanevi eşya olacak ve bunlar asla zaten sahip olduğunuz ganimetler olmayacak.

Yeni Outriders transmog sistemi açısından, ne beklediğinizle ilgili: Bir silahın istatistiklerini ve yeteneklerini farklı bir silahın fiziksel görünümüne taşıyabilirsiniz ve aynı şey tüm donanımlar için söylenebilir. Yani daha iyi bir silah edinirseniz ancak mevcut silahınızın görünümünü bozmak istemiyorsanız, yapmanıza gerek yok – sadece o silahın ileriye dönük görünümünü yanınızda taşımak için transmog kullanın. People Can Fly'a göre silahınızın sesleri bile transmog'u takip edecek.

New Horizon, 16 Kasım'da yarın yayınlanacak ve Outrider'ın Worldslayer adlı 2022 genişlemesinden önceki son büyük güncelleme olacak. People Can Fly, gelecekte bu genişleme hakkında daha fazlasını beklediklerini söyledi.

Bunu beklerken Game Informer'ın Outriders incelemesinde oyun hakkındaki düşüncelerimize göz atın ve ardından efsanevi düşme oranlarını %100 artıran önceki güncellemeye göz atın . Outriders'ın bundan sonra Game Informer'ın en çok puan alan 2021 incelemelerinde nerede olduğunu öğrenin .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski