Little Kitty, Big City bize Untitled Goose Game ile aynı kaotik havayı veriyor

 Little Kitty, Big City bize Untitled Goose Game ile aynı kaotik havayı veriyor

Little Kitty, Big City bize Untitled Goose Game ile aynı kaotik havayı veriyor


Yakında çıkacak olan bağımsız oyun Little Kitty, Big City, Untitled Goose Game ile aynı kaotik hislere sahip ve bu kedinin ne tür bir belaya bulaştığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Double Dagger Studios tarafından geliştirilen ve hafta sonu doğrudan Wholesome Games'in Wholesome Snack'in bir parçası olarak prömiyeri yapılan Little Kitty, Big City, oyuncuların evinin yolunu bulmaya çalışan, ancak birden fazla kediyle dikkati dağılan meraklı bir kedinin kontrolünü ele geçirmelerine izin veriyor. yolculuk sırasında fırsat.

House House'un oyuncuları küçük bir kırsal kasabadaki tüm yerel sakinlere zarar vermeye teşvik eden 2019 bağımsız hit Untitled Goose Game'e benzer şekilde, Little Kitty, Big City'de oyuncuların bir taraftan almak zorunda olduğu benzer bir his olacak gibi görünüyor. harita yolda mümkün olduğunca fazla soruna neden olur.

Sadece tanıtım fragmanında küçük kediciğin bir çöp kutusuna kafa üstü atladığını, duvardaki küçük bir boşluktan geçmeye çalıştığını ve bir karga, bir grup ördek yavrusu ve bir köpekle arkadaş olduğunu görüyoruz. Ayrıca Little Kitty'ye benziyor, Big City tüm oyunculara, kediyi Rot in Kena: Bridge of Spirits'e benzer bir dizi aptal (ama sevimli) şapkayla giydirmelerine izin vererek bir iyilik yaptı .

Bir kediye sahip olma sevincini yaşayanlarınız, Big City'nin oynanışı Little Kitty'yi, kedi dikey yüzeylere tırmanırken, nesnelere atlarken ve nesneleri platformlardan iterken çok tanıdık bulacaklar. Ancak, kendi kedi arkadaşınız yoksa, bu oyun onların getirebilecekleri kaosu daha sonra temizlemek zorunda kalmadan deneyimlemek için mükemmel bir yoldur.

Little Kitty, Big City şu anda "yakında" olarak işaretlendi ve oyunun hangi platformlarda çıkacağı henüz belli değil. Bununla birlikte , Steam'de sadece ilginizi kaydetmekle kalmayacak, aynı zamanda oyun kullanıma sunulduğunda sizi uyaracak olan oyunu dilek listesine ekleyebilirsiniz .

Bir kedi olarak oynayabileceğiniz daha fazla oyun hakkında bilgi edinmek ister misiniz? İlham almak için en iyi kedi oyunları listemize bir göz atın .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski