League of Legends, Bit.Trip'in yapımcılarından bir ritim koşucusu aldı

 League of Legends, Bit.Trip'in yapımcılarından bir ritim koşucusu aldı

League of Legends, Bit.Trip'in yapımcılarından bir ritim koşucusu aldı

Riot Forge, Bit.Trip Runner serisinin arkasındaki aynı geliştiricilerden bir ritim koşucusu olan Hextech Mayhem'i duyurdu.

Hextech Mayhem, oyunun ana karakteri olarak tüylü çöp goblin Ziggs'in yer aldığı League of Legends evreninde geçiyor. Daha önce bir Bit.Trip Runner oyunu oynadıysanız, tüm meselenin nasıl çalıştığına oldukça aşina olacaksınız - müzikle aynı anda seviyeler arasında zıplarken, kayarken ve bombalarken otomatik olarak çalışan bir Ziggs'i kontrol edin. Kağıt üzerinde basit görünen, ancak oyunun özüne girdiğinizde iyi bir meydan okuma haline gelen ve sonunda çivilediğinizde tonlarca sinir bozucu ama tatmin edici anlar sunan konseptlerden biridir.

Geçen yıl Runner3'e çok zaman harcadım ve çok eğlendim. Ben pek League of Legends hayranı değilim—müziğine her şeyden daha çok ilgim var, bu da tam benim yolumda olması gerektiği anlamına geliyor. Seçim Hükümlerinin ne yaptığını görmek beni heyecanlandırıyor. Umarım bu, özellikle oyundan faydalanabilecekleri bir sürü harika müzik olduğunda, Lig görünümüne sahip aynı eski Bit.Trip Runner'dan biraz daha fazlasıdır.


Riot sağ Legends artık Lig göstermek medyanın her köşesine fethetmek bir göreve görünüyor Esrarlı bir hit olduğunu ve birlikte işbirliği Bize arasında ve Fortnite son zamanlarda gelmiş. League of Legends oyunlarında aylık 180 milyon aktif kullanıcısı olduğunu açıklayan geliştirici için iyi bir yıl oldu . Bu Steam'den daha fazla MAU, unutmayın.

Hextech Mayhem Steam, GOG ve Epic Games Store'da yayınlanmaya ayarlandı. Henüz resmi bir çıkış tarihi yok, ancak daha fazla ayrıntı 16 Kasım'da bir Riot Forge vitrini sırasında açıklanacak.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski