Kıyamet sonrası mutant fareleri pişirerek Şükran Günü'nü kutlayın


Kıyamet sonrası mutant fareleri pişirerek Şükran Günü'nü kutlayın

Bir sopa üzerinde sıçan. Akbaba eti. Işınlanmış sazan. Canavar yumurtaları. Bunlar Şükran Günü yemeği için ideal malzemeler gibi görünmeyebilir, ancak kıyamet sonrası ve muhtemelen hayatta olduğunuz için herhangi bir şey yiyebildiğiniz için şükretmelisiniz.

Cooking Simulator'ın bir sonraki DLC paketi, yiyecek için fareleri ve mutantları avlamak için ara sıra spatulanızı bırakıp bir silah almanızı sağlayacak. Bazı çok büyük bombalar düştükten ve gezegen radyoaktif bir çorak arazi haline geldikten sonra gerçekleşir. Ayrıca bir çıkış tarihi de var: Cooking Simulator: Shelter tam tatil için tam zamanında 18 Kasım'da planlanıyor.

DLC'nin Steam sayfasında "Uzun yıllar boyunca kayıp ailenizi aramak için çorak topraklarda dolaştıktan sonra Sektör 12 olarak bilinen bir bölgeye geldiniz" yazıyor . "Onlarla iletişim kurmak için yakındaki radyo çanağını kullanabilirsiniz, ancak yerel halkın yardımı olmadan tamir edemezsiniz. Sektördeki tek yetenekli aşçı olarak, sakinleri için ana gıda tedarikçisi olacaksınız. Mutant etleri, parlayan mantarları ve diğer nükleer sonrası malzemeleri pişirin, pişirin, kızartın ve ızgara yapın. Lezzetli ve besleyici yemeklerinizle çorak topraklara umut ve refah getirirken ailenizi bulun!"

Küçük şirin yeraltı sığınağınızda yemek pişirebilecek, malzeme depolayabilecek ve mantar ve diğer radyoaktif bitkileri yetiştirebileceksiniz. Ve zaman zaman kapağı açacak, çorak araziye çıkacak ve yemeklerinize biraz protein katacak mutant yaratıkları avlayacaksınız. Kremalı Sarımsaklı Sıçan gibi kulağa lezzetli gelen yemekleri başka nasıl pişirirsiniz?

Mutant et ve parlayan mantarlar için yemek pişirip atarken, bölgedeki birkaç yerleşim yeri arasında seyahat eden kervanları takas etmek için yemeklerinizi satabileceksiniz. Aç hayatta kalanlar için yeterince sipariş verin ve ailenizi takip etmenize yardım etmeye başlayacaklar. Hikaye kampanyasıyla ilgilenmiyorsanız, mutasyona uğramış fareleri ve parlayan mantarları istediğiniz gibi pişirebileceğiniz bir sandbox modu da var.

Ve dürüst olmak gerekirse, yemekler mutasyona uğramış kemirgenlerden yapılmış olsalar bile oldukça lezzetli görünüyor. Cooking Simulator: Shelter için henüz listelenmiş bir fiyat yok, ancak lansmanda %15 indirimli olacak. Doğal olarak , onu çalıştırmak için temel oyun olan Cooking Simulator'a ihtiyacınız olacak.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski