Kara Cuma PS5 ve Xbox Series X monitör fırsatları - gelecek ay ne beklenir

 Kara Cuma PS5 ve Xbox Series X monitör fırsatları - gelecek ay ne beklenir

Kara Cuma PS5 ve Xbox Series X monitör


Black Friday PS5 ve Xbox Series X monitör anlaşmaları, bu yıl yıllık anlaşma çılgınlığının heyecan verici yeni bir parçası olacak. Satış sirki şehre geldiğinde konsollar sadece bir yıl kadar eski olduğundan, bu, bazı yeni nesil konsol monitörlerinin yaşayacağı ilk uygun Kara Cuma ve Siber Pazartesi olacak.

Son konsol döngüsü sırasında, konsol yoldaşları olarak monitörlere olan talep, ilgi ve monitör kullanımı ön plana çıktı. En iyi oyun monitörü yarışmacılarının yalnızca oyun bilgisayarları ve oyun dizüstü bilgisayarlarıyla bir araya geldiği günler geride kaldı. Artık PS5 ve Xbox Series X ve S nesline girdiğimize göre, her zamankinden daha fazla konsol odaklı monitör var.

Bu ekranlardan bazılarının Black Friday PS5 ve Xbox Series X monitör anlaşmalarında yer almasını umuyoruz çünkü gerçekten oldukça iyi hale geliyorlar. En iyi PS5 monitörleri ve en iyi Xbox Series X monitörlerinde gördüğümüz şey, yalnızca PC oyunlarını hedefleyen en iyi oyun monitörlerine bile rakip olan oyun özellikleriyle donatılmış panellerdir.

PS5 ve Xbox Series X için en iyi oyun TV'lerinin veya en iyi TV'lerin bariz işlevselliğini sunmasalar da, sunulan oyun pirzolalarının faydalarını gerçekten hissedebilir ve silahınızı seçme esnekliğine sahip olabilirsiniz. Yenileme hızına her şeyden çok değer veriyor musunuz? O zaman 1080p süper hızlı bir model sizin için orada; 4K'dan sonra ve 120Hz yenileme hızı için bir bağırsak kırmanın sakıncası yok mu? Artık oyun oynamak için konsollar için mükemmel olan çok sayıda go-to 4K monitör var . Black Friday PS5 ve Xbox Series X monitör fırsatları, ekran ve çanta gibi bir güzelliği taahhüt etmek için mükemmel bir zamandır.
Black Friday PS5 ve Xbox Series X monitör fırsatları ne zaman başlayacak?

26 Kasım Cuma, takviminize büyük kırmızı mürekkeple işaretlemeniz gereken tarihtir. Cuma gününün kendisi genellikle en büyük anlaşmaların ve en derin fiyat indirimlerinin gerçekleştiği zamandır, ancak şu ana kadar hepimizin bildiği gibi, bundan çok daha erken anlaşmalar için arama yapmak için ödeme yapacak. Ekim ayının sonundan itibaren perakendecilerin farkında olmanın ve takip etmenin, yalnızca gözünüze girmek için değil, aynı zamanda potansiyel olarak erken bir anlaşma yapmak için iyi bir fikir olduğunu düşünüyoruz.

Black Friday PS5 ve Xbox Series X monitör fırsatlarını beklemeli miyim?


PS5 ve XSX monitörlerin oldukça premium, yüksek biletli ürünler olabileceği göz önüne alındığında, tavsiyemiz şu anda iyi veya uygun bir fiyatla cezbedilmek yerine kesinlikle en büyük ve en iyi fırsatların gelmesini beklemektir. Ekim ayının ortasında olduğumuz göz önüne alındığında, şu anda herhangi bir şeyin büyük günden daha iyi olması pek olası değil (kesin olmasa da elbette) - Kara Cuma haftasında düzgün bir şekilde gerçekleşen Kara Cuma PS5 ve XSX monitör anlaşmaları neredeyse kesinlikle gidiyor tüm yıl boyunca gördüğümüz her şeyden daha iyi olmak için beklemeye değer.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski