Kara Cuma PS5 SSD ve sabit disk fırsatları 2021: ne beklenir

 Kara Cuma PS5 SSD ve sabit disk fırsatları 2021: ne beklenir


Black Friday PS5 SSD anlaşmaları, konsolun Eylül ayında depolama bölmesini açmasının ardından bu yıl raflarda en çok beklenen indirimlerden biri olacak.

Bir PS5 kurulumuna hızla hayati aksesuarlar ve eklemeler haline gelen gerçek şu ki, en iyi PS5 SSD'ler hala çoğu zaman en pahalılarından bazılarıdır, bu nedenle onları daha ucuza almanın herhangi bir yolu idealdir. İşte burada Black Friday PS5 SSD ve harici sabit disk anlaşmaları devreye giriyor - böyle bir disk almaya hazırlanmak için daha iyi bir zaman olmayabilir. Dahili bir PS5 SSD veya en iyi PS5 harici sabit sürücülerinden biri olun , seçenekleriniz için çoklu seçeneklere hazırlanın.

Ancak, Black Friday PS5 SSD fırsatlarından yararlanabilecek olanlar yalnızca PS5 sahipleri değil. Dahili çubuklar ayrıca oyun için en iyi SSD olma konusunda en iyi yarışmacılardır ve harici modeller gerçekten de alabileceğiniz en iyi harici sabit sürücülerden bazılarıdır . (Tabii ki, bunları bir PC ve PS5 ile aynı anda her iki biçimde de kullanamayacaksınız, ne yazık ki.)

Bu, daha önce belirli Black Friday PS5 SSD fırsatlarını gerçekten görmediğimiz için keşfedilmemiş sular olacak - ve kesinlikle tam olarak değil. Sony, PS5'in M.2 sürücüsünü açan ve herkesin depolama bölmesini kullanmasına olanak tanıyan aygıt yazılımı güncellemesini ancak yakın zamanda yayınladı.

Nakit harcamak için doğru zamanın gelmesini beklemekle ilgileniyorsanız, Black Friday PS5 SSD fırsatları beklemeye ve para biriktirmeye değer. Sizi nelerin beklediğine dair bazı düşüncelerimiz ve sizi yaklaşmakta olan anlaşmalara hazırlamak için önceki yıllara ilişkin bazı fiyat tahminlerimiz var. Ancak, Black Friday PS5 fırsatları ve Black Friday SSD fırsatları için tam kılavuzumuzda çok daha fazla tahmin bulacaksınız .
En iyi Black Friday PS5 SSD fırsatları nerede olacak?

Bu sayfada en iyi Black Friday PS5 SSD ve sabit disk fırsatlarını yakından takip edecek olsak da, tahmin edilebileceği gibi, perakende sektöründe en iyi fırsatları sunacak olan büyük oyunculardan bazıları olacak. Bunlar, en iyi teklifleri bulmak için araştırdığımız mağazalardır, bu yüzden aramaya buradan başlamaya değer.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski