Kara Cuma OLED TV 2021 anlaşmaları: bu ay beklediğimiz tüm fiyat düşüşleri

 Kara Cuma OLED TV 2021 anlaşmaları: bu ay beklediğimiz tüm fiyat düşüşleri

Kara Cuma OLED TV 2021 anlaşmaları: bu ay beklediğimiz tüm fiyat düşüşleriBüyük gün yaklaşıyor, ancak Kara Cuma OLED TV fırsatları şimdiden tam olarak yürürlükte.

Birçoğu için, bunlar yıl boyunca tasarruf etmenizin ana nedeni olacak. Ve şimdiden verimli olduğu kanıtlandı: Bazı perakendeciler şimdiden 2021 modellerinin fiyatlarını yüzlerce dolar düşürüyor. Ev eğlence sisteminizi (oyun veya film için) ciddi bir şekilde yükseltmek istiyorsanız, hem şimdi hem de gün içinde büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

OLED TV'ler (merak edenler için: OLED TV görüntü kalitesi genellikle ucuz muadillerinden çok daha keskin ve daha canlıdır) raflardan neredeyse ilk çıkanlardır, bu yüzden oyunun bir adım önüne geçmek için para ödüyor. Ve yardım etmek için buradayız.

Aslında, şimdiden Best Buy gibi perakendecilere ulaşan bir dizi Black Friday OLED TV fırsatını görüyoruz . ABD'li perakendeci ayrıca My Best Buy üyelerine Kara Cuma fiyat garantisi sunuyor; Bu yılki tatil satışları sırasında maliyetler daha da düşerse, aradaki fark için geri ödeme alırsınız. Bu, bu yıl kalabalığı yenmeyi daha da kolaylaştırıyor.

Tabii ki, bu tür bir kalite ucuza gelmiyor. Kara Cuma OLED TV anlaşmaları muhtemelen 1000$/1000£ civarında seyredecek, ancak yine de dört rakam içinde tasarruf sağlıyor ve mükemmel bir yol sağlamanın yanı sıra gelecek yıllarda ev eğlence sisteminizi geleceğe hazır hale getirmeye yardımcı olacak. çoğu out almak için PS5 ve Xbox Serisi X .

Aşağıda, minimum telaşla ve planlanandan önce en iyi Black Friday OLED TV fırsatlarını yakalayabilmeniz için ihtiyacınız olan her açıdan ele almanıza yardımcı olacağız : fiyat tahminleri, nereden alışveriş yapacağınız ve TV'de tetiği ne zaman çekeceğiniz. tüm hayalleriniz burada - ve sadece hızlı bir kaydırma ötede.
En iyi Black Friday OLED TV fırsatları nerede olacak?

Tabii ki, en iyi Kara Cuma OLED TV fırsatlarını burada toplayacağız. Bununla birlikte, kendi başınıza bir anlaşma peşindeyseniz, aşağıdaki perakendecileri akılda tutmaya ve sık sık kontrol etmeye değer. Bunlar, en iyi teklifleri bulmak için araştırdığımız mağazalardır, bu yüzden aramaya buradan başlamaya değer.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski