Kara Cuma CPU anlaşmaları 2021: bu yıl en iyi fiyatları almayla ilgili ipuçları

 Kara Cuma CPU anlaşmaları 2021: bu yıl en iyi fiyatları almayla ilgili ipuçları
Resmi güne hala birkaç hafta kalmış olmamıza rağmen, en iyi Kara Cuma CPU anlaşmaları şimdiden gelmeye başladı. Ne olursa olsun, 26 Kasım'da yapılacak tasarrufların olacağına dair iyi bir işaret ve size en son fırsatları sunmak için burada olacağız. İdeal olarak , oyun oynamak için denenmiş ve test edilmiş en iyi CPU'larımızdan birini elde edebileceksiniz , çünkü doğru harcarsanız, sizi Kış'a ve yeni yıla götürmek için mümkün olan en iyi oyun bilgisayarını oluşturma yolunda ilerlemiş olursunuz. .

Oyun için en iyi grafik kartları son aylarda kıtlık yaşarken, en iyi Black Friday CPU'larının bu sorundan büyük ölçüde kurtulduğunu akılda tutmakta fayda var. Bu iyi habere karşı gelsek de, şu anda sahip olduğumuz çok az bilgi, önceki Kara Cuma satışlarında olduğu gibi, en büyük indirimlerin geçen yılki herhangi bir şey yerine biraz daha eski CPU'larda olacağını gösteriyor. Bu sizi rahatsız ediyorsa endişelenmeyin - hemen kullanıma hazır bir şey almak için her zaman önceden oluşturulmuş olarak gidebilir ve Kara Cuma oyun bilgisayarı fırsatlarımıza göz atabilirsiniz . Aksi takdirde, en iyi Black Friday CPU fırsatlarını ve ileriye dönük olarak bildiğimiz her şeyi bulmak için aşağıya bakın.

Kara Cuma CPU fırsatları: Ne beklenir


Kara Cuma CPU anlaşmaları, en önemli tasarruflar için önceki nesil yonga setlerine bakıldığında en derin ve en cazip olanıdır. Örneğin, geçen yıl Newegg, Intel Core i9-9900k'yi hala olağanüstü bir CPU'da toplam 80 $ tasarruf için 320 $'a (400 $'dan aşağı) teklif ediyordu. Oyun için en sevdiğimiz CPU'lardan biri olan Intel Core i7-9700k , 2020'de küçük bir indirimden yararlandı ve burada 300 dolardan 260 dolara düştü.

İşlemcilerdeki tasarruflar diğer teknik öğelerdeki kadar kapsamlı olmasa da, bu Kara Cuma'da yeni bir bilgisayar derlemesini yılın diğer zamanlarından daha ucuza yapmak için yine de fırsatlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ryzen 5000 serisi Ekim 2020'de düştü, bu nedenle 5600x ve 5800x dahil olmak üzere popüler yonga setlerinin ilgili MSRP'lerinde en az 20-50 dolar arasında indirim görmesine şaşırmayacağız .

Black Friday CPU anlaşmaları ne zaman başlayacak?


Kara Cuma bu yıl 26 Kasım'da gerçekleşecek. Bununla birlikte, son yıllarda gördüğümüz gibi, anlaşmaların aslında haftanın başlarında başlaması ve son zamanlarda gerçekleştiğini gördüğümüz eğilimlere dayanarak Siber Pazartesi'ye kadar uzanması ve hatta geçmesi muhtemeldir. 4-5 yıl.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski