İşte Call of Duty: Vanguard'ın kilidi ne zaman açılır

İşte Call of Duty: Vanguard'ın kilidi ne zaman açılır

İşte Call of Duty: Vanguard'ın kilidi ne zaman açılır

Call of Duty: Vanguard nihayet 24 saatten az kaldı. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Vanguard, serinin 2. Dünya Savaşı dönemine döndüğünü görüyor. Ve hiç şüphesiz oyunu başlatmaya hazırlanırken önceden yüklemiş olsanız da, tam olarak ne zaman oynayabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz.


Vanguard'ın küresel bir sürümü var, bu nedenle tüm zaman dilimlerinde aynı anda başlayacak. Size yardımcı olmak için bu kılavuz, oyun bölgenizde tam olarak ne zaman açılacağını size söyler. Yani, ister doğrudan kampanyaya atlamak istiyor olun, ister gözünüz Zombies'te olsun , işte Call of Duty: Vanguard çıkış süreleri.
Call of Duty: Vanguard çıkış süreleri

Call of Duty: Vanguard çıkış tarihi 5 Kasım saat 12:00 EDT/ 4:00 GMT/5:00 CET . Oyunu hemen şimdi PC'deki Battle.net başlatıcısı aracılığıyla veya konsolda oynamayı seçtiyseniz PlayStation veya Xbox aracılığıyla önceden yükleyebilirsiniz, böylece oyun yayına girdiğinde zaman kaybetmezsiniz.Vanguard'ın sistem gereksinimleri, depolama alanınızda önceki taksitlere göre çok daha uygundur ve açılışta Warzone'un yarısından daha az yer kaplar .Farklı bölgelerdeki yayın sürelerinin bir listesi:

Los Angeles: 21:00 PDT (4 Kasım)
New York: 12:00 EDT
Londra: 4:00 GMT
Berlin: 5am ​​CET
Tokyo: 13:00 JST
Sidney: 15.00 AEDT

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski