Halo Infinite Multiplayer: 343 Bunun Neden Beta Olduğunu Açıklıyor, Sezon 1 Battle Pass'ı Uzatıyor

Halo Infinite Multiplayer: 343 Bunun Neden Beta Olduğunu Açıklıyor, Sezon 1 Battle Pass'ı Uzatıyor

Halo Infinite Multiplayer: 343 Bunun Neden Beta Olduğunu Açıklıyor, Sezon 1 Battle Pass'ı Uzatıyor


Halo Infinite'in yaratıcı başkanı Joseph Staten, oyunun çok oyunculu modunun erken sürümünün tam oyunun resmi çıkış tarihi olan 8 Aralık'a kadar neden beta olarak değerlendirildiğini açıkladı. 2 Mayıs 2022.

On Halo Waypoint'li blog Staten açıkladı oyunun sürpriz fırlatma ekibi önümüzdeki ay oyuncuların daha da büyük bir akını beklediğini ve istediği için - potansiyel olarak, böcek girmek değişiklikleri görmek ve daha verebilir anlam - beta olarak tedavi ediliyordu hazırlayabilmek.

Staten, "Önceki Çok Oyunculu Teknik Önizlemelerimiz, hizmetlerimizi ve altyapımızı savaşta test etmek için uzun bir yol kat etti" diye yazdı. "Ancak, 8 Aralık'taki lansman gününde Halo Infinite'e atlayan oyuncu sayısında önemli bir artışa hazırlanırken, tüm sistemlerimizin çalışır durumda olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu beta sırasında bazı aksaklıklar ve hatalar yaşayabilirsiniz. tüm ilk gün haritaları ve modlarının yanı sıra tam Sezon 1 Savaş Bileti'nin etkinleştirildiği Halo Infinite Sezon 1'in resmi başlangıcını işaret ediyor."

Geçmişteki Teknik Önizlemeler, katılımcıların ilerlemelerini sürdürmelerine izin vermese de Staten, beta için durumun böyle olmadığını açıkça belirtti: "Beta sırasında kazandığınız veya satın aldığınız tüm Battle Pass ve özelleştirme öğeleri, 8 Aralık'tan sonra sizinle kalacak. "

Staten ayrıca, Battle Pass dahil olmak üzere çok oyunculu Sezon 1 içeriğinin 2 Mayıs 2022'ye kadar uzatıldığına dikkat çekti - bu, başlangıçta açıklanan üç aylık kullanım ömründen çok daha uzun 343.

Staten, "2. Sezonun yüksek kalite çıtamızı karşılamasını sağlamak için kendimize daha fazla zaman tanımak ve böylece 2. Sezonun geliştirmesini ekibimiz için sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde tamamlayabilmek için 1. Sezonu uzatma kararı aldık" diye yazdı.

Staten, Sezon 1'in sonuç olarak etkinlikler, kozmetikler ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla içerik eklendiğini göreceğini söylüyor. Oyun şu anda 23 Kasım'dan önce oyuna başlayan tüm oyunculara bir dizi ücretsiz eşya veriyor (yukarıdaki galeriye bakın), ardından oyunun ilk etkinliği Fracture: Tenrai başlayacak. Oyunun 8 Aralık'taki lansmanından sonra 343, daha fazla Sezon 1 etkinliğini duyuracak.

Bu Battle Pass uzantısı, daha yüksek seviyeli ödüllere ulaşmayı biraz daha kolaylaştıracak, ancak şu anda topluluğun en büyük endişesini çözmeyecek, bu da Pass'ı ilerletmek şu anda bir ezigyet gibi .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski