Forza Horizon 5'te Şimdiye Kadarki En İyi Görünümler

Forza Horizon 5'te Şimdiye Kadarki En İyi Görünümler

Forza Horizon 5'te Şimdiye Kadarki En İyi Görünümler

Forza Horizon 5'te en iyi tasarımlara veya şimdiki adıyla plaklara karar vermek küçük bir iş değil. Oyunda lansman sırasında yüzlerce araba var ve bu hikaye hit oyunun lansmanının ilk günlerinde yazılmış olmasına rağmen, oyunda şimdiden binlerce tasarım var. Neyse ki, oyun içi arama seçeneklerinin ve fantezi arabalara olan ilginin bir kombinasyonu sayesinde, Forza Horizon 5'teki en iyi 10 tasarım olarak bulduğumuz şeyi belirledik.

Oyunun en iyi görünümlerinden daha fazlasına göz atmak istiyorsanız, bunu Forza Horizon 5'te yapmanın birkaç yolu vardır . Yeni bir araba satın alırken, satın alma işleminizi tamamlamadan önce otomatik olarak tasarımlar sayfasına yönlendirileceksiniz. Orada, aracın en iyi tasarımlarına göz atabilir veya "Batman" veya "anime" gibi özel anahtar kelimeler yazma yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi parametreye dayalı olarak daha fazlasını arayabilirsiniz. bu arada popüler temalar.

Ayrıca, aynı arama parametrelerini kullanarak ilk olarak tasarımlara göz atabilir ve hangi markayı veya hatta belirli bir modeli görmek istediğinizi seçebilirsiniz. Her iki durumda da, görünümleri en sevdiğiniz, bunları indirin ve hatta her bir tasarım tasarımcısının Yaratıcı Merkezi'ne göz atın. Favori tasarımlarınızın çoğunun arkasında belirli bir oyuncunun olduğunu fark ederseniz, daha fazlası için merkezlerine göz atmaya değer olabilir ve sıkı çalışmalarını yükseltmeye yardımcı olmak için onlara bir beğeni vermeyi unutmayın.

En iyi görünümleri sadece birkaçıyla sınırlandırmak zor, ancak daha parlak içerik oluşturucuların oyuna katılması ve oyunun en çok arananlarından bazılarını yaratmaya başlamasıyla birlikte kesinlikle gelişen bir liste olacak olan bu 3'e şimdilik karar verdik. tasarımlardan sonra. İşte Forza Horizon 5'in en iyi görünümleri için seçtiklerimiz.


M1SFHIT ile Kış Geliyor


Forza Horizon 5'te Şimdiye Kadarki En İyi Görünümler

Burada Lamborghini Aventador'da gösterilen Game of Thrones'tan ilham alan bu tasarımla serinizin final eleştirilerini toz içinde bırakın. Hem kuzeyin beyaz karını hem de buz duvarını koruyanların siyah cüppelerini yakalayan bu, açıkça bir yelpaze tarafından yapıldı.

Mullch tarafından Gökkuşağı


Herkes gösterişli bir şey istemez ve zarif bir tarz arayan yarış tutkunları için, jantlar gibi tüm doğru noktalarda ve çamurluğun bıçak benzeri tasarımı boyunca hafif gökkuşağı dokunuşlarıyla boyanmış bu mat siyah Lambo'ya bayılıyorum. Günlük iş seçeneği.

Sörf By IsoElukkaBu özgün tasarım iki nedenden dolayı dikkate değerdir. İlk olarak, Hoş Geldiniz Paketi'nin bir parçası olarak gelen Apollo Intensa Emozione'nin üzerine sıvalıdır, böylece zaten sahip olabilirsiniz. Ama bunun dışında, aynı zamanda inanılmaz derecede iyi yapılmış bir tasarım. Tasarım tasarımcısıyla uğraştıysanız, satırlarda gösterilen boşlukları mükemmelleştirmenin kolay olmadığını bilirsiniz ve bu yaratıcı bunu başardı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski