Forza Horizon 5 Lansman Haftasında 6 Milyon Oyuncuya Ulaştı

 Forza Horizon 5 Lansman Haftasında 6 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Forza Horizon 5 Lansman Haftasında 6 Milyon Oyuncuya Ulaştı


Forza Horizon 5, Xbox Game Studios için yılın en büyük sürümlerinden biridir. Halihazırda 6 milyon oyuncuya ulaştığı ve hala oyunun lansman haftası olduğu için birçok oyuncunun oyundan zevk aldığı görülüyor.

Xbox Games pazarlama müdürü Aaron Greenberg ayrıca oyunun Xbox Game Studios'un şimdiye kadarki en iyi lansman haftası rekorunu kırdığını da söylüyor. Oyuncuların Premium Sürümü satın almaları halinde 5 Kasım'dan itibaren oyuna erken erişime sahip olduklarını unutmamak önemlidir. Aksi takdirde, 9 Kasım'da resmi olarak herkes için piyasaya sürüldü. Öyle olsa bile, oyuncu tabanını sadece bir hafta içinde bu kadar yüksek görmek etkileyici. En son , 9 Kasım'daki lansmanından bu yana 4,5 milyon oyuncunun Forza Horizon 5'i kontrol ettiği bildirildi , ancak şimdi bunu 6 milyonu aştı ve hala tırmanmaya devam ediyor.

Forza Horizon 5 PC, Xbox One ve Xbox Series X|S'de mevcuttur. Ayrıca, herhangi bir Xbox Game Pass aboneliğine dahildir, bu nedenle oyun çok geniş bir erişime sahiptir.

GameSpot'un Forza Horizon 5 incelemesinde Alessandro Barbosa, "Forza Horizon 5, tanıdık gelse bile, arabaların arkasındaki insanlara odaklanan yerleşik planında, franchise'ın daha önce parladığı şekilde küçük ama düşünceli değişiklikler yapıyor. üzerinde."


Xbox'ın bir sonraki büyük sürümü 8 Aralık'ta çıkacak olan Halo Infinite. Forza Horizon'un lansman ödüllerini gölgede bırakacak mı? Önümüzdeki ay göreceğiz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski