Fortnite Ember Punchcard Quests: Bir Şömine Nerede Bulunur, Bir Kamp Ateşinden İyileşir

Fortnite Ember Punchcard Quests: Bir Şömine Nerede Bulunur, Bir Kamp Ateşinden İyileşir

Ateşi kesinlikle seven elf bir kadın olan Ember de dahil olmak üzere yeni NPC'ler artık Fortnite adasında. Bazen bu, şöminenin yanında rahatlamak veya bir kamp ateşi kullanarak iyileşmek anlamına gelir ve bazen de tüm adayı alevler içinde bırakmak anlamına gelir. Ateşe olan sevgisi gerçekten yakıyor. Beş parçalı Fortnite Ember delikli kartı artık mevcut ve bunu tamamlamak için ateşi çeşitli şekillerde kullanacaksınız. İşte yeni Ember görevleriyle 150.000 XP kazanmanın yolu.
Fortnite Ember Konum ve Punchcard Görevleri

Tahmin edebileceğiniz gibi, Ember'ı bir kamp ateşinin yanında bulacaksınız. Spesifik olarak, Corny Crops'un kuzeybatısındaki küçük tepe kamp alanında takılıyor. Oraya düşman oyuncular arasında iniyorsanız, tepenin üstüne inmek için kendinize yeterli süzülme süresi verdiğinizden emin olun, çünkü daha sonra koşmak onu en son karşılayacağınız ve böylece hızlı bir şekilde yok olan düşman oyuncular tarafından ilk eleneceğiniz anlamına gelebilir. donanımlı silahlar.

Onunla konuştuğunuzda, beş bölümlük Ateş Yogası görev serisini başlatacaksınız. İşte tam görev dizisi ve ardından hepsini nasıl tamamlayacağınıza dair kılavuzlar.
Lazy Lake, Craggy Cliffs, Holly Hedges veya Pleasant Park'ta bir şömineyi yok edin (1) - 30.000 XP
Yapıları ateşe verin (10) - 30.000 DP
Sigara içen bir aracın 5 metre yakınında ifade verin (1) - 30.000 DP
Ateş böceği kavanozu (1) ile bir rakibi ateşleyin - 30.000 DP
Kamp ateşinden iyileştirme (15) - 30.000 DP

İçin şömine yok , sen arayışı içinde adlandırılmış olan yerleşim tanınan noktaları için baş isteyeceksiniz. Görevini Ember'den yeni almış olabileceğiniz için, en iyi seçeneğiniz Pleasant Park'a gidip POI'nin batı tarafındaki beyaz iki katlı binaya girmek. Birinci katta, yok edilmeye hazır bir şömine bulacaksınız.

Fortnite Ember Punchcard Quests: Bir Şömine Nerede Bulunur, Bir Kamp Ateşinden İyileşir

To ateşe vermek yapılar , Ember'ın dan ateş böceği kavanozları satın almak veya harita üzerinde birçok ağaçların üslerde onları bulmak. Turuncu parıltılarını genellikle birkaç metre öteden görebilirsiniz. Hâlâ Pleasant Park'taysanız, bir veya iki binaya bir veya iki kavanoz atın. Bir yapı, herhangi bir inşa edilebilir malzeme parçası olarak tanımlanır, bu nedenle her duvar, zemin, ızgara, buzdolabı vb. Bu nedenle hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Pleasant Park'ta kalın ve neredeyse patlayana kadar bir arabayı parçalayın, ardından dördüncü mücadeleyi tamamlamak için 5 metre yakınında ifade verin . İçin bir ateş böceği kavanoz rakibi ateşlemek biraz yanıltıcıdır, ama hayatta takım arkadaşlarıyla oyuncular sadece düşen bir duruma gidecek bir takım tabanlı modda çok daha kolay olabilir. Onları yere indirdiğinizde, üzerlerine bir kavanoz atın ve yanmasına izin verin.

Son olarak, bir kamp ateşinden iyileşmek isteyeceksiniz . Bunlar haritanın her yerinde, ancak büyük bir kayanın yanında Pleasant Park'ın hemen kuzeyinde bir tane var, bu yüzden kendiniz için en kolay hale getirmek için oraya gidin. Bunu bir sonraki oyunda almanız gerekiyorsa, en iyi iniş noktanız adanın her yerinde birkaç kamp ateşi sunan Weeping Woods olacak. Ancak önce en az 15 HP'ye ihtiyaç duymayı unutmayın, aksi takdirde herhangi bir iyileştirme etkisi uygulanamaz.

Bunu yaptıktan sonra, savaş kartınızı tamamlamaya 150.000 XP daha yakın olacaksınız, tam zamanında... Fortnite Bölüm 3 ?

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski