Fortnite 9 Kasım Yama Notları Savaş Tabancasını Açıklıyor

 Fortnite 9 Kasım Yama Notları Savaş Tabancasını Açıklıyor

Fortnite 9 Kasım Yama Notları Savaş Tabancasını Açıklıyor


Fortnite 9 Kasım yaması şimdi çıktı ve bir düzeltme olduğu için kendi tarafınızdan herhangi bir güncelleme yüklemeniz gerekmeyecek. Güncelleme yayında ve Sezon 8'e bir yeni silah da dahil olmak üzere bir çift ganimet değişikliği getiriyor; başka bir özel silah, sezonun sonunda daha kapsamlı değişiklikler için son geri sayım gibi görünen şey için tam zamanında güzel bir güçlendirme alıyor. . İşte yeni olan her şey.
Fortnite 9 Kasım Yaması

Bugünkü düzeltmenin ardından oyuna eklenen kayan yazı, Combat Pistol'un gelişidir. Bu daha güçlü tabanca, JB Chimpanski'nin bu sezon mahzenden çıkarıldığını gördüğümüz, yakın zamanda mahzenelenmemiş Combat Assault Rifle, Shotgun ve SMG'ye çok benzeyen daha kötü bir yumruk atıyor.

Daha iyisini bilmeseydim, Fortnite sezonunun sonunda başka bir büyük hesaplaşmaya hazırlanıyormuşuz gibi hissediyorum derdim. Fortnite'ın bir sonraki sezonunun gizlice Bölüm 3 olduğuna dair söylentiler arttıkça, Cube Queen'e karşı büyük bir savaş, sezon ve bölüm finali olarak çok anlamlı olacaktır.

Savaş Tabancası sandıklarda, yer ganimeti olarak veya balık avında bulunabilir ve bu tür diğer silahlar alternatif versiyonlarının yanında var olmaya devam ettiği için bu sezon bu "savaş" varyant silahına özgü bir efekt olan standart tabancanın yerini almıştır.

Ek olarak, Sideways Rifle güçlendirildi, bu nedenle The Sideways'den veya düşen düşman yağmalarından birini kuşanan oyuncular, artırılmış isabetliliğin ve ona ekstra vuruş sağlayan daha uzun süreli aşırı güçlü durumunun keyfini çıkaracaklar.

Bu haftaki yama notlarında bahsedilenlerin hepsi bu ve bu sezon sadece bir büyük yama daha gelecek, biz Küp Kraliçesi ile bir tür hesaplaşmaya doğru ilerlemeye devam ederken, önümüzdeki günlerde işlerin hızla düzelmesini bekliyoruz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski