Final Fantasy 14: Endwalker orta seviye ilerlemenizi sıfırlayacak, bu yüzden başlamadan önce seviye atlayın

 Final Fantasy 14: Endwalker orta seviye ilerlemenizi sıfırlayacak, bu yüzden başlamadan önce seviye atlayın

Yoshida, faff ile uğraşmak zorunda kalmamak için aslında herkesi bir seviye yukarı çıkarmak istediğini söyledi, ancak görünüşe göre bu çok daha karmaşık bir süreç ve gerçekleşmesi için üç hafta boyunca sürekli kesinti ve bakım gerekecekti.   Pek çok oyuncu muhtemelen işlerinin çoğunu şimdiye kadar maksimize etmiş olacak olsa da, benim gibi yavaş yavaş her birinin seviyesini yükseltmeyi başaran insanlar için bilmek hala kullanışlı bir şey. Spor salonundayken rastgele bir özet videosunu izlemeye karar vermeseydim, bunu tamamen kaçırmış olacağımı düşünürsek, bazılarının da notu kaçırmış olabileceğini düşündüm. Aya ulaşmamıza üç haftadan biraz fazla bir süre kaldı, işleri halletmek için bolca zaman olmalı.


Final Fantasy 14, haftasonu boyunca Yapımcıdan 67. Mektubuna ev sahipliği yaptı - yapımcı Naoki Yoshida ve diğer ekip üyelerinden oyunla ilgili güncellemeler sağlamak için bir canlı yayın.

Yaklaşan genişleme gibi haber arasında Endwalker ediliyor iki hafta gecikmeli , Patch 6.0 tüm içerik külçeleri Çok neredeyse PSA oldu eğlenceli cevapsız-make arasında Aralık 3. Tucked nihayet arazi yaptığında biz nelerle hakkında bilgi bir ton vardı Endwalker çıkmadan önce karakterlerinizin seviye atlamanın eşiğinde olmadığından emin olun.

Genişleme çıktığında tüm oyun bazı sayısal küçültmelerden geçiyor. Bu, sağlık, hasar ve diğer istatistikler gibi şeylerin şimdi olduğundan daha küçük sayılara sahip olacağı anlamına geliyor - bu, hepimizin zayıfladığı anlamına gelmiyor, sayıları şu anda oluşturmakta zorlanıyoruz. Tüm veritabanının yeniden yazılmasıyla, sunucu tarafında oldukça büyük bir değişiklik.

Bu, Endwalker çıktığında kazanılan herhangi bir orta seviye deneyimin 0'a sıfırlanacağı anlamına geliyor. Bu, 78'e kadar seviye atlamaktan çekiniyorsanız, milyonlarca EXP kaybedersiniz ve 77'nin başına geri dönersiniz. Yani 3 Aralık'a yaklaşıyorsanız ve birkaç sınıfın uçurumun eşiğinde olduğunu fark ederseniz. Seviye atlarken, onları itmek için hızlı bir FATE veya zindan yaptığınızdan emin olun. Sıfırlama tüm sınıflar ve işler, hizmetliler ve Trust NPC'leriniz için geçerlidir, bu nedenle tüm üslerinizi kapsadığınızdan emin olun.

Yoshida, faff ile uğraşmak zorunda kalmamak için aslında herkesi bir seviye yukarı çıkarmak istediğini söyledi, ancak görünüşe göre bu çok daha karmaşık bir süreç ve gerçekleşmesi için üç hafta boyunca sürekli kesinti ve bakım gerekecekti. 

Pek çok oyuncu muhtemelen işlerinin çoğunu şimdiye kadar maksimize etmiş olacak olsa da, benim gibi yavaş yavaş her birinin seviyesini yükseltmeyi başaran insanlar için bilmek hala kullanışlı bir şey. Spor salonundayken rastgele bir özet videosunu izlemeye karar vermeseydim, bunu tamamen kaçırmış olacağımı düşünürsek, bazılarının da notu kaçırmış olabileceğini düşündüm. Aya ulaşmamıza üç haftadan biraz fazla bir süre kaldı, işleri halletmek için bolca zaman olmalı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski