Final Fantasy 14: Endwalker Aralık'a ertelendi

 Final Fantasy 14: Endwalker Aralık'a ertelendi

İki hafta sonra, 7 Aralık'ta.


Final Fantasy 14: Endwalker'da dün geceki büyük etkinliğin hayranları için bir sürprizi vardı: Endwalker genişlemesi 23 Kasım - 7 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında iki hafta ertelendi. Oyun Yapımcısı ve Yönetmen Naoki Yoshida, oyun kalitesine aşırı vurgu yapıldığını açıkladı. ve hikaye, oyunun çıkış yapısının kararsız olmasına yol açtı, sorumluluk aldığı ve kendi adına "bencillik" olarak adlandırdığı bir şey.

"Geliştirmenin sonuna yaklaştığımızda ve görevlerden savaş içeriğine ve benzerlerine kadar her şeyi oynadıktan sonra, Endwalker'ın kalitesini daha da iyileştirme arzumu zapt edemedim, çünkü özellikle bu genişleme paketi, Şimdiye kadar FFXIV," dedi Yoshida bir blog yazısında.

"Maalesef bunun sonucu olarak, ek iyileştirmeler için harcanan bu süre nedeniyle nihai kalite güvence kontrolleri için gereken süreyi kısalttığımız bir durumla karşı karşıya kaldık" diye devam etti. Bu, oyunun istikrarında bir uzlaşmaya yol açar: "Bu nedenle, hepinizden aldığım karar için beni bağışlamanızı alçakgönüllülükle rica ediyorum" dedi Yoshida.

Yoshida, oyunu oynamak için işten izin almak gibi şeyler yapan oyuncuları da özel bir özürü hak eden oyuncular olarak nitelendirdi.

Yoshida'nın Endwalker'ın çıkışını geciktirmesinin tüm nedenlerini Final Fantasy 14 blogundaki bir yayında okuyabilirsiniz .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski