Far Cry 6 Bugün Breaking Bad Ve Vaas Insanity DLC'sini Aldı

 Far Cry 6 Bugün Breaking Bad Ve Vaas Insanity DLC'sini Aldı

Far Cry 6 Bugün Breaking Bad Ve Vaas Insanity DLC'sini Aldı

Rambo ve Stranger Things'in sonunda Far Cry 6'nın bir parçası olacağını duyurduktan sonra Ubisoft, karışıma bir lisans daha ekledi. Bunun, aktör Giancarlo Esposito tarafından hayata geçirilen antagonist Antón Castillo ile büyük bir bağı var. Oyuncular artık Los Pollos Hermanos restoranlarını ve kamyonlarını dünyaya getirmek için Breaking Bad'den ilham alan paketleri indirebilir .

Esposito, Breaking Bad'in Gus Fring karakterinde olmayacak , ancak yemek mekanları kesinlikle size onu hatırlatacak. Oyun ve TV şovu evrenlerini daha da harmanlamak için Heisenberg temalı giysiler de takabilirsiniz.

Bu yeni içerik aynı zamanda günümüzün yeni DLC'si Vaas's Insanity ile de bağlantılı. Vaas'ın görünüşü ve sesi, Breaking Bad'in prequel serisi Better Call Saul'da Nacho Varga'yı oynayan aktör Michael Mando'dan . Vaas, Far Cry 3'teki kötü adam ve bu DLC size onun olarak oynama ve arka planı hakkında daha fazla bilgi edinme şansı veriyor.

Bu DLC, 40$'a satılan kötü adam odaklı bir sezon geçişinin ilk bölümüdür. İkinci ve üçüncü eylemler, oyunculara Far Cry 4'ten Pagan Min ve Far Cry 5'ten Joeseph Seed'in kontrolünü veriyor.

Yukarıdaki fragman, sözde bir roguelite gibi tasarlanmış olan Vaas'ın dönüşünden neler bekleyebileceğinize bir bakış sunuyor.

Hala Far Cry 6 oynuyor musun? Kötü adamın oynanışıyla ilgileniyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski