Elden Ring Demo Oyuncuları Sınırlarını Aştı, Çok Kızgın Bir Ayı Bulundu

Elden Ring Demo Oyuncuları Sınırlarını Aştı, Çok Kızgın Bir Ayı Bulundu


Geçen hafta sonu Elden Ring kapalı ağ testine katılan bazı oyuncular , oyunun demo alanından çıkmanın bir yolunu bulmayı başardılar - ancak çok kızgın bir ayı tarafından karşılandılar.

Sınırlı sayıda oyuncu, stüdyonun gerçekleştirdiği ağ testlerinin bir parçası olarak From Software'in yakında çıkacak olan açık dünya Elden Ring'ine atlamak için kısa süre önce davet edildi. Oyuncular oyunu ilk elden kontrol edebilse de, tüm açık dünyasına erişim izni verilmedi, bunun yerine bir demo alanı sağlandı.

Bu küçük cennet dilimiyle yetinmeyen, katılanlardan bazıları, Elden Ring'in sunduğu daha geniş bir diziyi keşfedebilme umuduyla oyunun sınırlarını test etmeye çalıştı. Kotaku tarafından bildirildiği gibi , birkaç oyuncu sonunda oyunda, oyunun henüz keşif amaçlı olmayan alanlarına başarılı bir şekilde erişmelerine izin veren bir istismar buldu.

Oyuncuların ağ testi engeli dışındaki deneyimlerinin hesaptan hesaba değiştiği görüldü. Sınır dışı bölge eşyalardan yoksun olsa ve oyuncuların sonsuz bir boşluğa düşeceği bazı alanları içerdiği bildirilse de, bazı oldukça şık buluntular da vardı.

İçerik yaratıcısı AllisonByProxy, YouTube'a, karakterlerinin bölgede bulunamayacak kadar mutlu görünmeyen vahşi, büyük boy bir ayıdan oldukça şiddetli bir şekilde hırpaladığını gösteren bir video yayınladı . Aynı kanalda yayınlanan ayrı bir video da Crucible Knight Floh olarak bilinen keşfedilmemiş bir patronu ortaya çıkardı.

From Software, oyunun çıkışına kadar Elden Ring'in patronları ve düşmanları hakkında bir dizi ayrıntıyı göğsüne yakın tutmak isteyecek olsa da, IGN kısa süre önce oyunun patronlarından biri olan Margit the Fell'i üstlendi. oyun. Önizlememizde karakterin hareket seti ve yıkıcı yıldırım çekici hakkında ayrıntılar yer alsa da, karakterin arka planı ve irfanı şu anda hala gizli.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski