Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 Stay Human


Dying Light 2 Stay Human gibi çok az oyun hayal gücünü ele geçirdi . Geliştirici Techland'in iddialı açık dünya unvanı, oyuncuları anlamlı seçimler, kaosa neden olacak güzel bir alan ve tatmin edici zombi katliamı ile şaşırtma potansiyeline sahip. Dying Light 2 son birkaç yılın büyük bölümünde gölgede kalırken, bugün size bu ölümsüz kabusa yeni bir bakış atıyoruz.

Bu doğru, sizi Techland'in bir sonraki oyununa götürürken Brian Shea ve Alex Stadnik'e katılın. Yukarıda bahsedilen Bay Shea, oyunun hem PS4 Pro versiyonu hem de güçlendirilmiş PC versiyonu ile pratik yapmak için iki yıl içinde ilk kişisel basın etkinliğine gitti.

New Gameplay Today'in bugünkü yeni bölümünde , beyler Dying Light 2'nin geliştirilmiş savaş sistemini sergiliyor ve oyunun orijinalinden bu yana nasıl geliştiğini tartışıyor. Ayrıca ünlü parkurun içine dalıyorlar ve oyuncuların geniş ve ürkütücü açık dünyada gezinmelerine yardımcı olmak için yamaç paraşütü gibi yeni teçhizatı nasıl kullanabileceklerini ayrıntılarıyla anlatıyorlar. Ayrıca, aktör Rosario Dawson'ın karakterinin ne yapacağı da dahil olmak üzere hikayenin bir kısmına dalıyoruz, ancak hiçbir büyük hikaye ritmini açıkça bozacak hiçbir şey yok. İkili çok daha fazlasını ortaya çıkarıyor, ancak daha fazlasını öğrenmek için en son NGT'yi izlemeniz gerekecek.

Dying Light 2 Stay Human'a en son bakışımızı beğendiyseniz, Brian Shea'nın Techland'in 4 Şubat 2022 çıkış tarihinden önceki son oyunuyla zamanına ilişkin yazılı izlenimlerine göz atmayı unutmayın! Sektördeki en büyük oyunlardan bazılarına daha erken bakmak için Elden Ring , Saints Row ve çok daha fazlasının önizlemeleri için YouTube'a abone olmayı unutmayın ! İzlediğiniz için teşekkürler ve aşağıdaki yorumlarda video hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski