Dell XPS 13 fiyat düşüşü, şimdiye kadarki en iyi Black Friday dizüstü bilgisayar anlaşmasını sunuyor

 Dell XPS 13 fiyat düşüşü, şimdiye kadarki en iyi Black Friday dizüstü bilgisayar anlaşmasını sunuyor

Dell XPS 13 fiyat düşüşü, şimdiye kadarki en iyi Black Friday dizüstü bilgisayar anlaşmasını sunuyorSon iki haftadır Dell'e erken Black Friday dizüstü bilgisayar fırsatları iniyor, ancak perakendeci kısa süre önce şimdiye kadarki en iyi teklifini bıraktı. Dell XPS 13 artık yalnızca 636,99 ABD Doları (949,99 ABD Dolarıydı) fiyatla satılmaktadır ve kesinlikle bu yapılandırmada daha önce bu kadar düşük bir fiyat görmemiştik.
Dell'de erken Black Friday indiriminin tamamına göz atın

Bu Dell XPS anlaşmasının ne kadar süreceğini bilmiyoruz, ancak yetersiz kalırsanız, Dell'in de benzer bir yapılandırmaya yalnızca 649,99$'a (949,99$'dı) sahip olduğunu belirtmekte fayda var . Tüm özellikler burada aynı şekilde sıralanıyor, bu nedenle yukarıdaki mükemmel fiyatı kaçırırsanız bu teklifi aklınızda bulundurmaya değer.

Bununla birlikte, daha fazla beygir gücüne ihtiyacınız varsa, i7 modeli de bu erken Kara Cuma dizüstü bilgisayar fırsatlarında önemli miktarda ısıyı paketliyor - 1.099 $'a kadar (1.299,99 $ idi) . 512 GB SSD depolama ve 16 GB RAM ile bu makine çok daha zorlu görevleri (ve bunlar arasında çoklu görevleri) gerçekleştirebilecek ve 200 $ indirimle de mükemmel bir fiyat elde edeceksiniz.

Bu Dell XPS fırsatlarının her ikisini de hemen aşağıda bulacaksınız, ancak ayrıca Black Friday'in başlarındaki dizüstü bilgisayar fırsatlarını sayfanın ilerisinde topluyoruz. Biraz daha fazla RGB'ye sahip bir şeyin peşindeyseniz, bu yıl da görmeyi umduğumuz tüm Black Friday oyun dizüstü bilgisayar fırsatlarına göz atmanızı öneririz .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski