Bugsnax'ın Isle of Bigsnax DLC'si Artık Yeni Kupalara Sahip Olacak

Bugsnax'ın Isle of Bigsnax DLC'si Artık Yeni Kupalara Sahip Olacak

Bugsnax geliştiricisi Young Horses, oyunun yaklaşmakta olan Isle of Bigsnax DLC'sinin PlayStation'da ek ödüller alacağını duyurdu.

Başlangıçta, Bugsnax için yeni güncelleme herhangi bir yeni kupa ile gelmeyecekti. Ancak, Twitter'daki bazı topluluk geri bildirimlerini takiben geliştirici bunları eklemeye karar verdi.
Bir hayran ilk önce yeni kupaların eklenip eklenmeyeceğini sormuştu, ancak Young Horses o sırada eklenmediğini söyledi. Pes etmeyen isimsiz hayran, şaka yollu bir şekilde geliştirici için ücretsiz bir kupa listesi hazırlamayı teklif etti. Şaşırtıcı bir şekilde stüdyo yumuşadı ve şimdi Bigsnax DLC için yeni ödüller geliyor.

Young Horses kurucu ortağı ve başkanı Philip Tibotoski , "Bu tweetleri gördük ve yaklaşık 20 dakika sonra takım sohbetinde duygu 'Sanırım yeni kupalar ekliyoruz' oldu" dedi .

Bigsnax Adası, bu hafta başlarında PlayStation'ın State of Play sunumu sırasında duyuruldu . Hikayesi, okyanusta şimdiye kadar korunmuş tarih öncesi türlerin bulunduğu Snaktooth adasında geçecek. Keşfedilecek yepyeni yerleri ve Snax'ı olacak. Isle of Bigsnax, 2022'de PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5'te çıkacak.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski