Bu RTX 3060 destekli oyun bilgisayarı şu anda sadece 1.230 dolara düştü

 Bu RTX 3060 destekli oyun bilgisayarı şu anda sadece 1.230 dolara düştü


Bu RTX 3060 destekli oyun bilgisayarı şu anda sadece 1.230 dolara düştü


u anda oyun bilgisayarlarında çok fazla tasarruf var. Kanıt veya ilham arıyorsanız, en iyi Black Friday PC oyun bilgisayarı fırsatlarına yönelik kılavuzumuza göz atın . Burada fark edeceğiniz şey, anlaşılır bir şekilde en büyük tasarruf, üst düzey donanım için kaydedilme eğilimidir. Yüzlerce dolar tasarruf etmek, ancak yine de 2.000 doların en iyi kısmına imza atmak herkes için değil, bu yüzden B&H Photo'daki bu CyberPowerPC anlaşmasına dikkat çekmeye değer.
PC oyuncuları için en iyi Black Friday 2021 fırsatlarına göz atın .

Sadece 1.229,99 ABD Doları karşılığında, hayatınızın tasarrufunu mahvetmeyecek, ancak aynı zamanda 1080p oyun söz konusu olduğunda kesinlikle herhangi bir yumruk atmayacak bir oyun bilgisayarı. Kendi denebilecek altı çekirdeğe ve en yüksek 4.9GHz saat hızına sahip 11. Nesil Core i5 11600KF işlemciyle donatılmış bu işlemci, ister iş ister oyun oynayın, sağlam bir çiptir.

Spesifikasyonun geri kalanı da sağlam, tüm anlaşmayı baltalayan hiçbir bariz taviz olmadan - kesinlikle başka bir yerde gördüğümüz bir şey. Bu, 16 GB DDR4 RAM'iniz olduğu anlamına gelir ve bu iki çubuktur, bu nedenle sistem optimum çift kanal modunda çalışır.

Ardından, oyunlarınızın yüklenmesini beklemediğinizden emin olmak için 1 TB NVMe SSD var; bu, bugünlerde herhangi bir bilgisayardan tam olarak istediğimiz şey. Bu aynı zamanda standart bir PC kasasıdır, bu nedenle kendi sabit sürücüleriniz/SSD'lerinizle teknik özelliklere eklemek istiyorsanız, yapabilirsiniz.

Aynı zamanda, RGB ihtişamıyla seçilen üç ön fan ve bileşenlerinizi serin tutmaya yardımcı olan CPU'nun arkasına sıkışmış dördüncü bir fan ile oldukça tatlı görünen bir makine. Bu yan pencere, PC'nin iç kısımlarının harika bir görünümünü sağlar; bu, kuşkusuz, makineyi her açtığınızda kendinizi makinenin ışık gösterisine hayranlıkla bakarken bulacağınız anlamına gelir.

Toplam 240$ tasarrufla, bu, RTX 3060'tan en iyi şekilde yararlanan bir sistem için kaliteli bir anlaşmadır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski