Bu MSI RTX 3080 oyun dizüstü bilgisayarı şu anda Newegg'deki indirimden sonra sadece 1.799 $

 Bu MSI RTX 3080 oyun dizüstü bilgisayarı şu anda Newegg'deki indirimden sonra sadece 1.799 $Bu MSI RTX 3080 oyun dizüstü bilgisayarı şu anda Newegg'deki indirimden sonra sadece 1.799 $

MSI GP66 Leopard'a hoş geldiniz. Bir Nvidia RTX 3080 GPU ve 11. Nesil Intel CPU'yu bir araya getiren bu küçük güzellik, oyun seanslarınıza büyük bir güç katacak ve Newegg'de 1.799 $'a, yani 100 $'lık bir indirimden sonra , çok sayıda başka çekici özellik ile birlikte geliyor. .

Toplamda bu, MSRP'den 500 dolarlık bir tasarruf anlamına geliyor ve bu da onu Nvidia'nın amiral gemisi 30 serisi GPU'su ile tüm yıl boyunca gördüğümüz en ucuz dizüstü bilgisayarlardan biri olarak gösteriyor. Bu, özellikle Kara Cuma'nın ana etkinliğine birkaç hafta kala özel bir şey yapar .
Black Friday oyun dizüstü bilgisayar fırsatları sayfamızda bunun nereden geldiği daha fazla var .Harika CPU/GPU kombinasyonunun yanı sıra, bu dizüstü bilgisayar size oynamak için yeterli miktarda depolama alanı sağlayacaktır. Bu, aynı anda çok sayıda oyun indirilmesi ve ihtiyaç duymanız durumunda başka bir NVMe PCIe SSD'yi orada sıkıştırabilme yeteneği anlamına gelir.Ayrıca MSI'ın sıkıştığı 240Hz IPS ekran hakkında da söylenecek bir şey var. Bu, donanım kareleri 200 fps'nin üzerinde patlatırken, ekranın her kareyi tereyağlı bir hassasiyetle yanıp sönme sorunu yaşamayacağı anlamına gelir.

Bütün bu gibi görünmeyebilir RAM 16GB ile geliyor o kadar, ama çok daha overkill çoğu amaçlar için olurdu. Bununla birlikte, çaresizseniz oraya biraz daha koyabilirsiniz.

500$'lık bir tasarruf için bu zarif, ince ve süper güçlü oyun dizüstü bilgisayarı kesinlikle verdiğiniz paraya değer.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski