Bu Dell G15 Ryzen Edition dizüstü bilgisayar 200 dolardan fazla indirimli

 Bu Dell G15 Ryzen Edition dizüstü bilgisayar 200 dolardan fazla indirimli

Bu Dell G15 Ryzen Edition dizüstü bilgisayar 200 dolardan fazla indirimli


Kendilerini bir oyun dizüstü bilgisayarı arayanlar için Kara Cuma'ya doğru ilerlerken başka bir anlaşma ortaya çıktı . Dell G15 dizüstü bilgisayarlardan bir diğeri fiyat indirimi gördü. Dünkü anlaşma kadar bütçeye uygun değil, bu da hala size i5 GTX 1650 varyantından 333 dolar kazandırıyor, ancak bu daha çok oyun odaklı bir teçhizat, bu yüzden kesinlikle bir göz atmaya değer.

Bu, Dell'in G15 Ryzen sürümü oyun dizüstü bilgisayarıdır ve bu nedenle bir AMD Ryzen 7 5800H 8 çekirdekli işlemciye sahiptir. Bu , şirket için daha yeni bir giriş seviyesi kartı olan Nvidia RTX 3050 Ti ve 8GB DDR4 RAM ile birlikte çalışıyor. Ayrıca, yığın olmayan ancak birkaç oyun alacak ve en azından güzel ve hızlı olması gereken 256 GB değerinde PCIe SSD yüklü. Artı oyunlar, 15.6" 1280 x 1080 120Hz ekranda oldukça iyi görünmelidir.
Black Friday oyun dizüstü bilgisayar fırsatları sayfamızda bunun nereden geldiği daha fazla var .

Hala gördüğümüz en iyi dizüstü bilgisayar fırsatı değil, bu yüzden sürekli güncellenen listemize göz atmayı unutmayın . Mevcut indirim ile normalden 217,48 $ daha az ödersiniz ve birimi 1,101,51 $'a koyarsınız. Bu özelliklere sahip bir dizüstü bilgisayar için bin doların biraz üzerinde, yine de hiçbir şekilde kötü bir anlaşma değil ve ertesi gün ücretsiz gönderim güzel bir tatlandırıcıdır.

İçerdiği diğer güzel özellikler, günümüzün sürekli görüntülü arama dünyasında süper kullanışlı olmasına rağmen, günümüzde oyun odaklı dizüstü bilgisayarlarda o kadar yaygın olmayan, fena olmayan bir web kamerası gibi şeylerdir. Ayrıca, daha sade gümüş köşeli tasarımıyla yarı kötü görünmüyor. Bu şey, gerektiğinde kolayca evde bir çalışma masasına bakıyormuş gibi yapabilir.
Windows 11 home başka bir kazançtır. Oyun için nasıl optimize edileceğini okumak isteyebilirsiniz , ancak sizi daha da yükseltme zahmetinden kurtarır. Bu şekilde, en başından itibaren yepyeni bir işletim sistemi ile başlıyorsunuz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski