Black Friday RAM fırsatları: oyun donanımınızı daha ucuza hızlandırın

 Black Friday RAM fırsatları: oyun donanımınızı daha ucuza hızlandırın

En iyi Black Friday RAM fırsatlarından bazılarını bulmak, donanımınızı güçlendirme konusunda tasarruf yapmanın harika bir yoludur. Oyun oynamak için en iyi RAM seçimimiz bazı ciddi fiyat indirimleri alacak ve herkes için bir şeyler olduğundan emin olmak için her şeyi elle test ettik. Kara Cuma resmi olarak 26 Kasım'da başlıyor, ancak yakında ortaya çıkan fırsatları görmeye başlamalısınız.   Daha az veya daha yavaş RAM ile idare edebilirsiniz, ancak sorunsuz bir deneyim için makul bir hızda çalışan 16GB DDR4 RAM'i öneririz. Sisteminizin hangi RAM'i desteklediğini görmek için her zaman anakart ayrıntılarınızı kontrol edebilirsiniz (ve yapmalısınız!) ve kullanabileceğiniz en hızlı RAM'i satın almanızı öneririz. En iyi oyun bilgisayarları için bile , tamamen birinci sınıf işlemciler ve parçalarla donatılmış sistemler, eski veya minimum RAM, her şeye dijital bir anahtar atabilir, bu nedenle izlenmesi önemli bir bileşendir.   İyi haber şu ki, DDR4 RAM çok daha ucuzladı ve üretim darboğazları çok sayıda işlemcinin fiyatını artırırken, RAM büyük ölçüde kıtlıktan ve ölçeklemeden yalıtıldı. Başka bir deyişle, en iyi oyun monitörlerinden ve oyun için en iyi 4K monitörden en iyi şekilde yararlanmaya yardımcı olacak çok sayıda paket ve yükseltme kiti ile bu yıl zengin bir Black Friday RAM fırsatı mahsulü bekliyoruz .    En iyi Black Friday RAM fırsatları nerede olacak? Kara Cuma hafta sonu öncesinde bu sayfayı sık sık güncelleyeceğiz ve oyun RAM'inde en iyi fiyatları daha ucuza almanıza yardımcı olacağız. Ancak bunlar, bu yılki en iyi Black Friday RAM fırsatlarını izlemek için en iyi perakendeciler. Yapabileceğiniz tüm mevcut tasarruflar şunlardır:


En iyi Black Friday RAM fırsatlarından bazılarını bulmak, donanımınızı güçlendirme konusunda tasarruf yapmanın harika bir yoludur. Oyun oynamak için en iyi RAM seçimimiz bazı ciddi fiyat indirimleri alacak ve herkes için bir şeyler olduğundan emin olmak için her şeyi elle test ettik. Kara Cuma resmi olarak 26 Kasım'da başlıyor, ancak yakında ortaya çıkan fırsatları görmeye başlamalısınız.

Daha az veya daha yavaş RAM ile idare edebilirsiniz, ancak sorunsuz bir deneyim için makul bir hızda çalışan 16GB DDR4 RAM'i öneririz. Sisteminizin hangi RAM'i desteklediğini görmek için her zaman anakart ayrıntılarınızı kontrol edebilirsiniz (ve yapmalısınız!) ve kullanabileceğiniz en hızlı RAM'i satın almanızı öneririz. En iyi oyun bilgisayarları için bile , tamamen birinci sınıf işlemciler ve parçalarla donatılmış sistemler, eski veya minimum RAM, her şeye dijital bir anahtar atabilir, bu nedenle izlenmesi önemli bir bileşendir.

İyi haber şu ki, DDR4 RAM çok daha ucuzladı ve üretim darboğazları çok sayıda işlemcinin fiyatını artırırken, RAM büyük ölçüde kıtlıktan ve ölçeklemeden yalıtıldı. Başka bir deyişle, en iyi oyun monitörlerinden ve oyun için en iyi 4K monitörden en iyi şekilde yararlanmaya yardımcı olacak çok sayıda paket ve yükseltme kiti ile bu yıl zengin bir Black Friday RAM fırsatı mahsulü bekliyoruz .
En iyi Black Friday RAM fırsatları nerede olacak?

Kara Cuma hafta sonu öncesinde bu sayfayı sık sık güncelleyeceğiz ve oyun RAM'inde en iyi fiyatları daha ucuza almanıza yardımcı olacağız. Ancak bunlar, bu yılki en iyi Black Friday RAM fırsatlarını izlemek için en iyi perakendeciler. Yapabileceğiniz tüm mevcut tasarruflar şunlardır:

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski