Bir sonraki SteamWorld oyunu 3D, kooperatif ve Headhunter olarak adlandırılıyor

Bir sonraki SteamWorld oyunu 3D, kooperatif ve Headhunter olarak adlandırılıyor

Bir sonraki SteamWorld oyunu 3D, kooperatif ve Headhunter olarak adlandırılıyor


Mayıs ayında bir mali rapor, geliştirilmekte olan "birkaç yeni SteamWorld oyunu" olduğunu ortaya çıkardı ve şimdi bunlardan birine ilk bakış. SteamWorld Headhunter olarak adlandırılan bu, görünüşe göre "stilize edilmiş ve renkli, üçüncü şahıs işbirlikçi bir aksiyon macerası". İki robot arasında vahşi bir batı çatışmasını gösteren teaser fragmanına göre, kafa patlatma gerçek gibi görünüyor.

SteamWorld serisi, çeşitli SteamWorld oyunlarında kule savunmasından 2D metroidvania'ya ve sıra tabanlı taktiklere sıçrayan geliştirici Image & Form (şimdi Thunderful Games ile birleştirildi) ile herhangi bir süre boyunca bir türe yerleşmekten kaçındı.

2017 profilimizde stüdyo başkanı Brjann Sigurgeirsson, "Robot ayarı her türlü olasılığı açar" . "Kendi dünyanızı, karakter galerinizi veya ortamınızı kurmak ve bunu tekrar tekrar kullanmak sizi kısıtlayacak gibi görünebilir, ancak tam tersi: size diğer tüm parametreleri deneme özgürlüğü verir. Nasıl olduğunu kendiniz biliyorsanız. dünyanız ve karakterleriniz çalışıyor, bu konu hakkında çok fazla düşünmenize veya endişelenmenize gerek yok.İnsanlar fikrinize aşinaysa ve ne bekleyecekleri 'öğrüldüyse', diğer tüm şeylere şaşırabilirler. düşündüm."

Steamworld Dig 2, ortaya çıkışını kutlamak için Steam ve GOG'da sınırlı bir süre için ücretsizdir , ancak hemen almak için acele etmeniz gerekir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski