Beholder, Beholder 3 oyun testinin başlangıcını kutlamak için Steam'de ücretsiz

 Beholder, Beholder 3 oyun testinin başlangıcını kutlamak için Steam'de ücretsizBeholder 3 , kendi cildinizi kurtarmak ve partideki konumunuzu ilerletmek için komşularınızı totaliter bir devlette yozlaşmış bir yetkiliye bildirmekle ilgili bir oyundur. Bunun iyi bir zaman olduğunu düşünüyorsanız, Steam'de şu anda halka açık bir oyun testinin yapıldığını duymaktan mutlu olacaksınız .
Eyleme katılmak için Steam sayfasına gidin ve 'erişim iste' düğmesini tıklayın. Erişim hemen değil (en azından benim için değildi), ancak sıranız geldiğinde e-posta yoluyla katılmanız için bir davetiye alacaksınız. Yayıncı Alawar Games, oyun testinin Beholder 3'ün tam sürümünü içermediği konusunda uyardı ve aslında oyun testindeki içerik ve mekaniklerin oyunun yayın sürümünden farklı olacağını söyledi.

Altın biletinizin gelmesini beklerken zaman geçirmek için Steam'de 11 Kasım'a kadar ücretsiz olan orijinal Beholder'a baş başa atlayabilirsiniz. ' oyun: Devlet tarafından kurulan bir ev sahibi olarak, komşularınıza kulak misafiri olacak, dinleme cihazları yerleştirmek için dairelerine baskın yapacak ve eşyalarını karıştıracak ve genellikle her yerde bir sıçan olacaksınız - ayağa kalkacak taşlarınız yoksa sisteme.

Seyirci 3 biraz daha kişisel olacak gibi görünüyor: Siz, rahat aparatchik işini kaybetmek üzere kurulmuş eski bir devlet memuru olan Frank Schwarz'sınız. Şimdi, hapishaneye gitmekten kaçınmanın ve belki de hayatınızı geri almanın tek yolu, yüksek rütbeli bir memur için çalışmak ve aynı anda merdiveni tekrar çıkmak için iş arkadaşlarınıza ve patronlarınıza karşı planlar yapmaktır. 2022 başlarında çıkması planlanıyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski