Bazı oyunların Intel Alder Lake için hala bir düzeltmeye ihtiyacı var, ancak Denuvo, piyasaya sürülmeden önce her şeyin hazır olduğunu söylüyor

 Bazı oyunların Intel Alder Lake için hala bir düzeltmeye ihtiyacı var, ancak Denuvo, piyasaya sürülmeden önce her şeyin hazır olduğunu söylüyor

Bazı oyunların Intel Alder Lake için hala bir düzeltmeye ihtiyacı var, ancak Denuvo, piyasaya sürülmeden önce her şeyin hazır olduğunu söylüyor

Görünüşe bakılırsa, çoğu oyunun Intel'in yeni 12. Nesil işlemcisini kullanmaya hazır olması çok uzun sürmeyecek.Intel Alder Lake'in, çoğu Denuvo DRM kullanımına bağlı gibi görünen bir avuç oyunla ilgili bazı sorunları var. Pekala, bugün Intel Alder Lake'de tam olarak hangi oyunların sorunla karşılaştığını ve sorunu geçici olarak çözmenin bir yolunu bulduk , ancak aynı zamanda Denuvo'nun kendisinin bir yama için aramanız gereken kişi olmadığını söylüyor, çünkü zaten bitti onun parçası.

Denuvo bana, etkilenen oyunlar için gerekli yamaları zaten sağladığını ve bunları uygulamanın geliştiricilere düştüğünü belirten bir bildiri gönderdi. Aslında, Alder Lake piyasaya sürülmeden önce (dün 4 Kasım'da gerçekleşti) bu yamaların yuvarlanmaya hazır olduğunu söylüyor.

İşte Denuvo'nun genel müdürü Reinhard Blaukovitsch'in yaptığı açıklamanın tamamı:"Denuvo, diğer donanım sağlayıcılarla yaptığımız gibi, tüm güvenlik özelliklerimizin beklendiği gibi çalıştığını doğrulamak ve en yeni CPU'larıyla uyumluluğu test etmek için Intel ile yakın bir şekilde çalışıyor. Hemen hemen tüm oyun başlıklarının Denuvo'yu kullandığını vurgulamak önemlidir. teknolojisi, Alder Lake CPU ile kutudan çıktığı gibi çalışacak.Diyelim ki eski oyunların hayranısınız. Bu durumda, Intel'in en yeni işlemcileriyle uyumluluğu sağlamak için çok sınırlı sayıda etkilenen başlığın yeniden korunması ve yamalanması gerekir. Nadir durumlarda, uyumluluk sorunları, bazen oyun içinde saatlerce süren bir çökmeye neden olabilir. Denuvo, etkilenen oyun başlıklarının her bir yayıncısıyla zaten temasa geçti ve bu oyunların yayınlanmasından önce Alder Lake ile uyumlu olması için yamalar sağladı.

Etkilenen birkaç kitabın yayıncılarının, bu uyumsuzluğu gideren güncellemeleri mümkün olan en kısa sürede yayınlamak için çalıştıklarından eminiz."

Açıklamada belirtildiği gibi, bugün Alder Lake ile çalışmayan yalnızca bir avuç oyun var ve bunlardan birkaçının yaklaşan bir Windows 11 güncellemesinde toplu olarak düzeltilmesi bekleniyor. Diğerleri, görünüşe göre, mümkün olduğu kadar ve ne zaman düzeltmek için geliştiricilere düşecek.

Intel daha önce bu yamaları uygulamak için geliştiricilerle birlikte çalıştığını doğrulamıştı. Umarım geliştiricilerin ilgili yamalara zaten sahip olması, Intel Alder Lake yongaları için her şeyin yolunda gitmesinin çok uzun sürmeyeceği anlamına gelir. Ve henüz yaygara hakkında ne olduğunu okumadıysanız , daha fazlası için Intel Core i9 12900K incelememize ve Intel Core i5 12600K incelememize göz atın .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski