Battlefield 2042 "Süreklilik Verileri Yüklenemiyor" Hatası Baş Ağrısına Neden Oluyor

 Battlefield 2042 "Süreklilik Verileri Yüklenemiyor" Hatası Baş Ağrısına Neden Oluyor

Battlefield 2042 "Süreklilik Verileri Yüklenemiyor" Hatası Baş Ağrısına Neden OluyorBattlefield 2042'nin erken erişim lansmanının ilk tam gününde , fütürist askeri nişancı ciddi şekilde mücadele ediyor. Oyuncular, kısmen "kalıcılık" hataları nedeniyle çok oyunculu maçlara bağlanamıyor.

Bir hata mesajı, "Kalıcılık verileri yüklenemiyor. Oyun başlat menüsüne dönecek." İstem, oyuncuların sorunu çözmek için internet bağlantılarını kontrol etmeleri gerektiğini söylüyor, ancak bu tek başına bundan daha ciddi görünüyor.

ABD'nin doğu ve batı kıyılarındaki GameSpot personeli hata mesajını alıyor ve maçlara yükleyemiyor. Oyun bir haritayı gayet iyi yükler ancak oyun başlamadan önce hata mesajını verir.

DICE sorunun farkında ve sorunun stüdyo tarafında olduğunu doğruladı. Şu an için DICE, Yeniden Dene'ye basılmasını ve bir şans daha verilmesini önerdiğini söyledi. GameSpot personeli bunu denedi ve başarılı olamadı.


DICE daha sonra "sağlıklı bir iyileşme" gördüğünü ve birçok oyuncunun Battlefield 2042'ye geri döndüğünü bildirdi. Her zamanki gibi, kilometreniz değişebilir, ancak bu iyi bir haber gibi görünüyor.

Battlefield 2042, sunucu sorunları çıkmadan önce birçok kişi tarafından beğenilirken, oyuncular skorbord ve sesli sohbet gibi eksik özelliklerle ilgili endişelerini dile getirdiği için oyun tamamen sorunsuz bir şekilde ilerlemedi.

Oyun şu anda Gold ve Ultimate sürüm sahipleri ve 10 saatlik EA Play deneme sürümünü kullananlar için mevcut. Tam sürümün 19 Kasım'da çıkması planlanıyor. Daha fazla bilgi için GameSpot'un Battlefield 2042 kilidinin ne zaman açılacağına ilişkin kılavuzuna göz atın.

Daha fazla bilgi için GameSpot'un devam eden Battlefield 2042 incelemesine göz atın.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski