Battlefield 2042 Skor Tablosu veya Oyun İçi Sohbet Olmadan Çıkıyor

 Battlefield 2042 Skor Tablosu veya Oyun İçi Sohbet Olmadan Çıkıyor

Battlefield 2042 Skor Tablosu veya Oyun İçi Sohbet Olmadan Çıkıyor


Battlefield 2042 , bir grup oyuncu için erken erişime açıldı ve oyun yayına girdiğine göre özellikleri ve işlevleri hakkında daha fazla şey öğreniyoruz.

Oyun, geçmiş oyunlarda yer alan geleneksel skorbord türüne sahip değildir. DICE bunun olacağını asla söylemedi, ancak insanlar bu konudaki görüşlerini Reddit ve sosyal medyada paylaşıyor ve stüdyodan skor tablosunu ve 2042'de eksik olan Battlefield oyunlarında geleneksel olarak bulunan diğer özellikleri bir güncellemede eklemesini istiyor.

Gibi bir Reddit kullanıcı açıkladı ideal olmayan senaryolar sayısında bir skorbord sonuçlar olmaması. "Skor tablosunun olmaması, kimin hacklediğini anlayamayacağınız, takımların dengeli olup olmadığını anlayamayacağınız, lobinizde kaç tane bot olduğunu göremeyeceğiniz, herkesin rütbesini/seviyesini göremeyeceğiniz, herkesin istatistiklerini göremeyeceğiniz anlamına gelir. ve kendinizi ve takımınızı herkesle karşılaştırmak, maçtaki herkesin gecikmesini görememek, genel skoru görememek ve kaç farklı sınıfın oynandığını görememek, "dedi Reddit kullanıcısı hayattan sonra. "Skorbord olmadığında oyuncuların kaybedecek her şeyi var, ancak EA/DICE'ın kazanacağı her şey var. Topluluğunuzu önemsiyorsanız ve bu serinin sadık hayranları olarak bize saygı duyuyorsanız, en azından bu özelliği geri getireceksiniz."

Battlefield 2042'de ayrıca geleneksel bir puanlama sistemi yoktur, bu nedenle örneğin düşmanları öldürdüğünüzde, bölgeleri ele geçirdiğinizde veya insanları canlandırdığınızda, oyun size anında herhangi bir geri bildirimde bulunmaz. Ayrıca, oyuncuların çöpçatanlık hunisine girmek yerine oynamak istedikleri haritaları ve modları seçmelerine olanak tanıyan serinin bir diğer özelliği olan sunucu tarayıcısı da yok.

Üstelik Battlefield 2042'de oyun içi sesli sohbet yok. Geliştiriciler, Washington Post'un katıldığı bir brifing sırasında , analizlerinin birçok kişinin Xbox ve PlayStation'da Discord veya sistem düzeyinde sohbet özelliklerini kullandığını bulduğunu söyledi. Bununla birlikte, DICE, Battlefield 2042'ye lansmanından sonra resmi bir kapasitede sesli sohbeti eklemeyi planlıyor ve potansiyel olarak Aralık ayında olacak olan piyasaya sürüldükten sonra "25. gün" kadar kısa bir süre içinde.

Battlefield 2042, GameSpot kardeş sitesi Metacritic'te çok iyi bir 80 puana sahip. Önümüzdeki yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan daha fazla özellik, harita, öğe ve içeriğe sahip bir canlı hizmet oyunudur, bu nedenle şu anda orada olmayanların bir kısmı veya tamamı yolun aşağısına eklenebilir.

Battlefield 2042 erken erişime başladığından beri, oyuncular sevimli penguenler ve bir "amacı oyna" şakası keşfettiler . Ek olarak, çok uzun süre hareketsiz kalmak, karakterinizin yüksek sesle ve ıslak bir hapşırma yapmasına neden olur .

Daha fazla bilgi için GameSpot'un devam eden Battlefield 2042 incelemesine göz atın .

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski